[FONT=Comic Sans MS,Georgia,Verdana][COLOR=#70467a][FONT=Comic Sans MS,Georgia,Verdana]

Diyet yapmaktan ne kadar nefret etsekte ne yazık ki her mecbur kaldığımızda canımız yasak olan herşeyden daha da fazla istemeye başlar. Sanki her taraf bir anda kekler, pastalar, börekler ve bütün o kalorili, yağlı yiyeceklerle dolup taşar. Peki ya ne yapsak, ne etsekte şu bir türlü dolmayan arsız midemize söz geçirsek?


Özellikle şekerli şeyler tükettiğimizde kan şekeri anlık tavan yapıyor sonra aniden düşüyor ve kendimizi yeniden bir şeyler yemek isterken buluyoruz. Fransanın ünlü filoterapi markası Arkophama'dan iştah açıklığına yüzde 100 bir bitkisel çözüm sunuluyor: Fucus Kapsülleri.


Kapsüller su ile birleştiğinde şişiyor ve mideyi doldurarak tokluk hissi sağlıyor. Diyet programına destek olarak kullanıldığında rejim yapmayı kolaylaştıracağı kesin olan bu ürün tam bir kurtarıcı! Sabah ve akşam birer kapsül olarak ve öğünlerden 15 dakika önce bol su ile alınması öneriliyor. Sadece yetkili eczanelerde bulunan ürünün fiyatı 29 TL. Böylece diyet yaparken artık acıkıpta abur cubura dalmayı engellemiş oluyoruz!

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 432
favori
like
share