SunulduSunulduSunulduSunuldu
Sunuldu

Sunuldu
SunulduSunuldu
P&G Beauty, bu sezon da dünyanın önemli moda fuarlarından derleyerek hazırladığı trend raporunda saç ve makyajı beş ana trend altında açıklıyor.1- Geleceğe dönüş

Saçlar: Robot-insan kusursuzluğunu tamamlamak için saçlar, mümkün olduğunca arkaya yatırılıyor ve dışarıda tek bir tel bile bırakılmıyor.

Makyaj: Metalik renkler ön planda. Gümüş rengi farlar, göz kapağının üzerine iyice dağıtılarak uygulanıyor. Daha fazaal derinlik için kalemler, kavisli şekilde sürülüyor.

2- Sahne romantizmi

Saçlar: Çocuksu bir hava için kumaş parçaları ve renkli tokalar kullanılıyor. Maşayla dalgalandırılan saçlarla çocuksu bir hava yaratılıyor.

Makyaj: Canlı kırmızı ve nar çiçeği tonlaır ön planda. Dudaklar bu iki rengin hakimiyeti altında. Gözlerde ise eye-liner ve bol maskara var.

3- 60'ların tasarımı

Saçlar: Victoria Beckham'ınki gibi geometrik kesimler önn planda. Perçemler ise hacimli ve kıvrık.

Makyaj: Göz çevresine doğal olarak dağılmış gibi duran siyah farla seksi bir görünüm amaçlanıyor. Kirpiklerde ise yine bol maskara var.

4-Sade zenginlik

Saçlar: Doğal, parlak ve uzun saçlarla sade ama çarpıcı bir görünüm ön planda. Saçlar bazen dalgalı bazen de dümdüz ama kesinlikle ışıltılı.

Makyaj: Kusursuz bir görünüm ön planda. Transparan pudrayla kadifemsi bir cilt hedefleniyor. Şeftali tonlarındaki allıkla yüzün doğal güzelliği ön plana çıkartılıyor.

5- Spor şıklık

Saçlar: Tamamen doğal, kendi halinde saçlar, işlevsel kesimlerle föne gerek bırakmadan kullanılıyor. Amaç, yataktan yeni kalmış gibi ama bakımsız görünmeyen saç efekti!

Makyaj: Konu spor şıklık olunca makyajın da doğal olması kaçınılmaz. Yüze, tene doğal bir ışılıt vermesi için hafif bronzlaştırıcı pudra dışında hiçbir şey sürülüyor

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 769
favori
like
share
Firari Sevdam Tarih: 14.09.2009 20:27
Devamı gelecek...
melanqoliq Tarih: 14.09.2009 17:24
ilginç sağol
Nehir Tarih: 14.09.2009 13:00
pembe ton güzel olmuş.emeğinize sağlık..
gülfin Tarih: 14.09.2009 12:48
emeğine sağlık .!
Sheker Girl Tarih: 12.09.2009 03:54
Paylaşım İçin SaqoL cnm