1. derece deprem bölgesinde yer alan Kocaeli'de Yeni deprem yönetmeliğine göre 2009 yılında yapılan binamızda size sunacağımız imkanlarla modern, huzurlu ve konforlu bir ortamda aile sıcaklığını yaşayacaksınız. Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

Gök Kız Öğrenci Yurdu 1, 2, 3,4, 5, 6 kişilik ferah odaları, doğalgazlı merkezi ısıtma sistemi, wireless(kablosuz) internet bağlantısı gibi imkanlarının yanı sıra yemekhane, etüt salonu, dinlenme salonu ve çamaşırhanesi ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Yurdumuz, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik elemanı bulunmaktadır. Yurdumuz bünyesinde bulunan bisikletler ile şehir merkezine kolay ulaşım.

Bulunduğu konum itibarı ile Kocaeli'nin merkezi semtlerinden biri olan Bekirpaşa'da, İzmit Kaymakamlığı arkasında, otobüs ve minübüslerin geçtiği ana caddeye sadece 70 m uzaklıktadır. Umuttepe Kampüsüne tek vasıta ile 20 dk,Veziroğlu Kampüsüne 10 dk, Mimarlık ve Tasarım Fakültesine ise sadece 5 dk'dır.

Adres:
Yenişehir Mahallesi Yeşil Sokak No:48
İzmit/KOCAELİ

Telefon:
0 262 323 99 31
0 533 265 12 89
0 535 460 74 68

E-mail:
[email]zgokkaya@gmail.com[/email]

gökkız gökkız
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 924
favori
like
share