Grand Kartal Otel - Alternatif Tatil


Şehir : Bolu
Bölge : Kartalkaya
Sınıf : Oberj

Grand Kartal Otel, Bolu Köroğlu Dağlarının 2.000 metre zirvesinde kurulmuş olup, İstanbul'a 3 ve Ankara'ya 2 saat mesafede uzaklıktadır. Grand Kartal bir DAĞ ve KAYAK Otelidir. Grand Kartal Otelin tüm odaları pist ve dağ manzaralıdır. Otel 160 toplam oda, 500 toplam yatak kapasitelidir. Aile odaları connection odalardan oluşur. Oda arasında kapı bulunmaktadır.

Bilardo, Video Game, Mini Club, Oyun Salonu, TV Salonu, Kapalı Otopark (Ücretsiz), Kiralık Kayak Odası, Kayak Dersi, Yüzme Havuzu, Jakuzi, Sauna, Fitness Center odalar 28 ile 32 m2 arasındadır.

Her odada,2 adet French Bed (iki kişilik yatak),1 adet çekyat,uydu bağlantılı televizyon, direkt telefon bağlantısı, ücretsiz şifreli kasa, saç kurutma makinası,24 saat sıcak su ve duş, tuvalet, merkezi ısıtma bulunmaktadır.

Grand Kartal Otel'de 4 adet asansörü, disko, restaurant, oyun odası, jakuzi, okuma salonu, televizyon salonu, kuaför, konferans salonu, alışveriş dükkanları, 1 kapalı yüzme havuzu, bar, mini club, çocuk oyun yeri gibi olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Grand Kartal Otel toplam pist uzunluğu 20 km olan 12 adet piste, 6000 kişi/saat lik lift kapasiteli 2 adet chair lift, 6 adet ski lift, 3 adet baby lift bulunmaktadır. Türkiye'nin en iyi mekanik tesisleri, Avrupa daki örneklerini aratmayan bakımlı kayak pistleri bulunmaktadır.

Grand Kartal Otel, Kartalkaya mevkii, Bolu şehir merkezine 38 km, havalimanına 174 km uzaklıktadır.


[url]http://www.grandkartal.com/[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 288
favori
like
share