Dün akşam babası Kenan Yıldırım'ın yaptığı açıklamalar ile bir kez daha gündeme gelen Sercan Yıldırım, "Yapılan açıklamaların benim ile hiçbir ilgisi olmadığı gibi beni de hiçbir şekilde bağlamamaktadır" dedi.


Dün akşam özel bir televizyon kanalında yayınlanan programda yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen baba Kenan Yıldırım’a bir tepkide oğlundan geldi. Babasının yaptığı açıklamaların kendisini ilgilendirmediğini ifade eden Milli futbolcu Sercan yaptığı açıklamada, "Son dönemde basında yer alan transfer söylentileri ve benim dışımda yapılan açıklamalar mensup olduğum camiayı olduğu kadar beni de son derece rahatsız etmiştir. Yapılan açıklamaların benim ile hiçbir ilgisi olmadığı gibi beni de hiçbir şekilde bağlamamaktadır" diye konuştu.

"BURSASPOR FORMASINI TAŞIMAKTAN ONUR DUYUYORUM"


Bursaspor’da oynamaktan ve yeşil beyaz formayı taşımaktan dolayı onur duyduğunu kaydeden Sercan, "Taraftarımızı benim dışımda gelişen olaylardan dolayı üzdüğüm için özür dilerim. Milli takımdan döndükten sonra bu konularla ilgili daha geniş bir basın açıklaması gerçekleştireceğim" şeklinde konuştu.

Beğeniler: 3
Favoriler: 1
İzlenmeler: 376
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 09.09.2009 23:43
hadi bakalım goreceğiz
selcukbrs Tarih: 09.09.2009 23:39
gider ama gönlümüz kalmasından yana giderse oda avrupa olucak
Asi Çaykaralı61 Tarih: 09.09.2009 23:34
ne olur sence gider mi diyorsun sezon sonu için
selcukbrs Tarih: 09.09.2009 23:33
eee işte istanbul basınına yaparsan böyle açıklama böylede rezil olursun
Asi Çaykaralı61 Tarih: 09.09.2009 23:31
o açiklamalari ben yapmadim diyor montaj filan yapıldı deniliyor
selcukbrs Tarih: 08.09.2009 19:26
avrupaya gidicek oda söyledi aslında ortalığı karıştıran babası
Asi Çaykaralı61 Tarih: 08.09.2009 16:52
bakalım sercan giiti mi nereye gidecek
selcukbrs Tarih: 08.09.2009 12:33
Sercan, bursasporumuzun yetiştirdiği yetenekli bir oyuncudur. Sercan'ın babası oğlunun kulübümüz ile yaptığı anlaşmayı unutmamalıdır. İstanbul medyasına yaptığı açıklama kendisini, sercan'ı ve bursasporumuzu yıpratmıştır. Sercan açıklama yapmış. Bu açıklamayı yalnızca camiamızdan ve taraftarımızdan tepki almamak için yaptığını düşünüyorum. Sırf para için istanbula gidecekse gitsin, 2 yıl sonra 2 lige gider, 5 kuruşa ambar memurluğu yapmak zorunda kalır. Ancak akıllı olursa ve yurtdışına gidebilirse hem kendisini daha da geliştirebilir, hem de milli takımın değişmez oyuncusu olur, bir de kazanacağı para istanbul takımlarından kat be kat daha fazla olur. Babası biraz akıllı olsaydı, biraz düşünme yeteneği olsaydı o saçma sapan açıklamaları yapmazdı. Sercan, sana diyeceğim şudur: ne olursa olsun ingiltere ye kapağı at. Türkiye'nin gururu, en çok para kazanan oyuncusu olursun. 10 yıl orada tutunabilirsen, geleceğini de garantilersin. Yok istanbul'a gideceğim diye ısrar edersen oradaki gece hayatı seni bitirir, 2 yıl sonra tabiri caiz ise sabunluk olursun. İngiltereye git de seni sercan yapan takımına da bir faydan olsun.