2009 moda saç rengi - 2009 moda saç renkleri - 2009 saç boyaları - en moda saç renkleri - moda saç renkleri - saç gölgesi


Yaratıcı profesyonel saç boya teknikleriylebirleştirilen yeni nano-boya teknolojileri saç renklerini heyacan verici çeşitliliğe kavuşturdu.

Renkler daha çok saç uçlarında gölge-ışık oyunları sağlayacak tarzda olacak. Kırmızının bütün göl geleri şarap ve çilek sarışın kadınların tercihi olurken kahverengi saçlara bakır gölgeler bu yıl çok popüler .

Saç rengindeki tercihlerimiz sadece modaya uyma merakımızı yansıtmaz .Bizim içimizden gelen duyguları ruh halimizi de ifade eder.Örneğin Uzakdoğu”ya ait kültürler yüzyıllar boyunca bunu inceleyip ifade etmiş.Doğu kültürlerde kırmızı canlılık ve kuvveti simgeler. Kadınların çoğunun kızıla olan düşkünlüğü bununla da ilgili olabilir.Bizim saç rengimizdeki tercih nedenimiz ne olursa olsunsaç rengimiz diğer insanların bizimle ilgili algısını da çok etkiler.

“”Nano-saç rengi asla kurutmayankaybolmayan saç rengini amaçlıyor.Saçımızı boyadıktan sadece birkaç gün sonra yıkanınca nasıl da bozulduğunu bilirsiniz.Çok yakın gelecekte saçın içinde taze pigment brakan zaman içinde rengini kaybetmeyen nano-boya ile tanışacakmışız. Ve saçlarımız bir ay sonra bile ilk günkü kadar canlı taze bir renge sahip olacakmış.

Saç rengimizi korumak için boyalı saçlara özel şampuan ve saç kremlerini mutlaka tercih etmemiz gerekiyormuş.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1226
favori
like
share