Sizi korkutan gerçekler. Sevgiliniz eski bir erkek arkadaşı ile çok fazla zaman mı geçiriyor? Ya da yakın ama çok yakışıklı iş arkadaşlarıyla tüm gün beraber olması mı?
Sevgilinizin üzerinde aşırı korumacı olmanız doğal. Erkeğin doğası gereği böyle davranması normal birşey paniklemeyin. Yoksa aşırı şüpheci olmanız aklınızın bir yanılması mı? Bunları aşmak için daha somut veriler ise aşağıdaki listede:
Korkulması gereken erkek tipleri ise şöyle:


1-Ex arkadaşı

Kimdir?

Sevgilinizle daha önce çıkmış olan ve ilşkilerini arkadaş kalma vaadiyle bitirmiş olan erkek. Tehlike ilk noktada sizden daha önce yaşanmış bir ilişkileri olduğu için bir geçmişleri olmuş olması.

Şüphelenmeli misiniz?

Evet. İnsanlar geçmiş yaşanmışlara pembe gözlüklerle tekrardan bakmaya ilişkilerinin neden yürümediğini sorgulamaya başladıkları an tehlike çanları çalmaya başlamış demektir. Harekete geçmeden önce ilişkilerinin gidişatını dikkatli incelemek gerekiyor.

2- Eski bir arkadaş

Kimdir?

Sevgilinizin liseden beri tanıdığı yada aynı mahallede büyümüş biri aile dostunun çocukları olarak uzun zamandır tanışıklıkları olan biri. Birlikte uzun zaman geçirdikleri için sizle paylaştıklarından daha fazla hatıraları olacaktır.

Şüphelenmeli misiniz?

Hayır. Geçmiş hatıraları fazlada olsa eğer yakınlık dereceleri sizi rahatsız etmeyecek kadar az ise sorun kendiliğinden halloldu demektir. Bu kadar zaman birbirlerini tanıyıp birlikte olmadılarsa sevgi ilişkisi anlamında uyuşmuyorlar demektir. Romantik bir kanıt bulmadıktan sonra sorun yok.

3-Yeni birisi

Kimdir?

Bir aktivite gece veya arkadaş çevresi tarafından tanışılmış biri veya internet olabilir. Sevgilinizin hayatına sonradan giren erkekler sizi her zaman rahatsız hissetirecektir.

Şüphelenmeli misiniz?

Evet. Hal ve hareketlerini gözlemleyin yakın davranıyor mu? birlikte çok zaman mı geçiriyorlar? dışarı çıkıyorlar mı? Bu gibi sorular önemli. Eğer evet ise yeni gelen erkeğin hedefe kilitlendiği söylenebilir. Dikkatli olun!

bende kimden yanayim belli deil :11:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 389
favori
like
share
frityus Tarih: 19.09.2009 13:12
quzel Çalışma abLa
=)
SP3C Tarih: 14.09.2009 18:26
Katılıyorum