Karaman umut aşıladı!


Trabzonspor'un Sportif Direktörü Ünal Karaman, ilerleyen haftalar için camiaya umut dolu mesajlar yolladı..Trabzonspor'un Sportif Direktörü Ünal Karaman, antrenman sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sorumluluklarının farkında olduklarını belirten Karaman, ''Bu bilinçle hareket ediyoruz. Arkadaşlarımız milli takım için verilen ara dönemde gayet iyi bir şekilde çalıştılar, çalışmaya da devam ediyorlar. İçinde bulunduğumuz durumun farkındalar. İnşallah İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı camiamız için bir çıkış maçı olacak. Oradan arzu ettiğimiz sonuçla dönmek istiyoruz'' dedi.

Oyuncuların motivasyonunu etkileyecek bir durumun söz konusu olmadığını dile getiren Karaman, şöyle konuştu:
''Oyuncularımıza hem bizin hem şehrin desteği ve inancı üst düzeyde. Teknik heyetimiz de ciddi bir inanç içerisinde. Dolayısıyla bu vakitten sonra birileri moral yükseltecekse, onlar da futbolcularımızdır. Sözü onlar söyleyecekler. Onlar farkındalar. Büyük camiaların bazen büyük sıkıntıları olabilir. Bu sonuçları alan başka bir takım olsa bu kadar konuşulmazdı. Biz camiamıza bu sonuçları yakıştırmadığımız için konuşuyoruz.''

Takımdaki tüm oyuncuları sağlıklı görmek istediklerini ifade eden Karaman, ''İlk 11'de kim oynarsa Trabzonspor'a yakışır şekilde mücadele edecektir'' dedi.

-8 PUANLIK FARK-
Puan tablosunda liderle aralarındaki 8 puanlık farkın kapanabileceğini vurgulayan Karaman, sözlerini şöyle tamamladı:
''Ligde daha çok puan kayıpları yaşanacaktır. Rakiplerimiz de puanlar kaybedecektir. Önemli olan hedefe giden yolda yaşanılan kayıplardan ders çıkarmak. Böyle olursa sorun olmaz. Lig uzun bir maraton. Tabi yaşanan kayıplar bizim beklentilerimiz arasında yoktu. Yoksa bunları aşarız.''

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 251
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.09.2009 19:22
bırak sunu ya kafamı bozuyor zaten
keskinkilic_68 Tarih: 10.09.2009 12:00
mümkünse umutla alakalı hiç bişe aşılamasınlar umut denince aklıma hep kötü şeler gelio mesela hep umut bulut gelio :72:
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.09.2009 01:30
düzelmezse ünal karaman basa getirilir diye konusuluyor ama bence düzeliriiz diye düşünüyorum