Anadolu Ajansı ile ortaklaşa hayata geçirdiği videolu haber servisi ile Türkiye ve dünya gündemini abonelerine anında ulaştıran Avea, servise üye olan kullanıcılarına 10 adet Samsung I200 cep telefonu kazanma fırsatı sunuyor.


Sunduğu katma değerli servislerle abonelerinin yaşamlarına kolaylık ve keyif katan Avea, Anadolu Ajansı işbirliği ile bir yılı aşkın süredir Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeleri dakika dakika abonelerinin cep telefonlarına taşıyor.

3G teknolojisi doğrultusunda yenilenen “Anadolu Ajansı Haber Paketi” ile abonelerine haberleri cep telefonlarından görüntülü olarak izleme fırsatı sunan Avea, “Anadolu Ajansı Haber Paketi Cep Telefonu” kampanyası ile servise üye olan abonelerine 3G uyumlu cep telefonu kazandırıyor.
7 Kasım 2009 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında “Anadolu Ajansı Haber Paketi”ne üye olan ya da üyeliklerini devam ettiren mevcut aboneler, 10 adet Samsung I200 Cep Telefonu kazanma fırsatı elde ediyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Avealılar’ın, ABONE yazıp 9762’ye mesaj göndererek “Anadolu Ajansı Haber Paketi” paketine üye olmaları yeterli. Pakete üye olduklarında 2 çekiliş hakkı kazanan aboneler, kampanya süresince üyeliklerini devam ettirdikleri her hafta için ekstra 2 çekiliş hakkı daha kazanıyor. 10 adet Samsung I200 cep telefonunun sahibi olacak şanslı aboneler, 12 Kasım 2009 tarihinde yapılacak çekilişle belirlenecek. Çekiliş sonuçları aynı gün [url]www.avea.com.tr[/url] adresinden ve 15 Kasım 2009 tarihli Posta Gazetesi’nden öğrenilebilecek.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 256
favori
like
share