Genç sol kanat oyuncumuz Ozan İpek ile yeni forvet oyuncumuz İsa Bağcı Fenerbahçe'yi Bursa'dan puansız göndermek istediklerini söyledi.

Özlüce Tesisleri`nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Ozan İpek, "Sezona başladığımızda hedeflediğimizden biraz daha aşağıdayız. Kötü değiliz ama iyide değiliz. Daha iyi yerde olabilirdik. Geçen senenin daha üstüne koymamız lazım. Galatasaray ve Fenerbahçe ile aramızda 5 puan fark var. Bu farkı kapatmamız lazım. Bu maçlar çok önemli. Fenerbahçe maçı önemli bir maç. Onların gücünü ve kendi gücümüzü biliyoruz. İçeride nasıl oynadığımızı herkes biliyor, iyi maç olacak kazanmamız lazım. 1 puan dahi düşünmüyoruz. Yenebilecek güçteyiz. Hedefimiz 3 puan" dedi.

Kendi performansının sorulması üzerine Ozan İpek "Ben sadece kendi performansımla değil takım olarak iyi olduğumuzu düşünüyorum. Takım içinde çok güzel bir uyum içerisindeyiz. Fakat içeride aldığımız sonuçları deplasmanda da almalıyız. Bazı sakatlıklarım var. Son iki haftadır iğne ile oynuyorum. Haliyle iğne ile oynamak biraz zorluyor. Umarım bu hafta sakatlığım düzelir ve maça yüzde yüz hazır olurum"dedi.

"EN İYİ ŞEKİLDE MAÇA ÇIKACAĞIZ"
2010 Dünya Kupası Elemeleri sebebiyle lige verilen arayı çok iyi değerlendirdiklerini ifade eden genç yetenek İsa Bağcı, "Ben takıma yeni katıldım. Arkadaşlık ve ortam çok iyi. Hafta sonu maça çok iyi hazırlandık. 2 gün süremiz var. En iyi şekilde maça çıkacağız ve hedefimiz 3 puan" diye konuştu. Bursaspor`a geldiği için çok mutlu olduğunu belirten Bağcı, "Hedefleri olan bir takıma geldim, genç yaşta gurur verici bir olay. Bende performansımla takıma katkıda bulunacağım. İyi şeyler hedefliyorum.Benden beklentilerin farkındayım. Zamanla çalışarak takıma büyük katkılar yapacağıma inanıyorum" dedi.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 793
favori
like
share
selcukbrs Tarih: 13.09.2009 12:45
değerlendirice timsahım parçalıcak knaryaları
Asi Çaykaralı61 Tarih: 13.09.2009 11:43
hadi bakalım bu sansı iyi değerlendirin
selcukbrs Tarih: 12.09.2009 17:18
inş kardeşim öncelikli hedefimiz yenmek 3 puan almak eğer yenemesekte berabere bitircez ama fenerin çoğu oyuncusu yorgun dönücek bi dez avantajımız bu
Asi Çaykaralı61 Tarih: 10.09.2009 23:38
hadi bakalım goreceğiz iyi oynarsa bursa 1 puan alabilir en az