Siyah pırıltılar
Bu kıyafetler retroya kaçmadan 80’leri anlatmayı başarmış. Özellikle mini elbiseler, straplez kesimler, ayakkabı ve çantalar siyah pırıltılardan nasibini alıyor.

Taşlarla süslenmiş siyah bir aksesuar ya da ayakkabı giyecekseniz, dikkat etmeniz gereken en önemli şey, çok süslenmek yerine tüm görünüşünüzü olabildiğince sade tutmak. Biraz bacak göstermekten çekinmeyin. Bu tarz giysilerle asla takı kullanmayın. Giysilerin kendisi zaten yeterince ışıltılı
Derilerde de ilk tercih siyah
Kaliteli durması ve kullanışlı olması nedeniyle deri giysi ve aksesuarlar her gardırobun eksilmez parçalarıdır. Bu materyal yeni sezonda eldivenden elbiselere, ayakkabıdan çantaya kadar her yerde karşımıza çıkıyor. Tabii ağırlıklı olarak siyah renkte.

Skinny pantolonunuzun üzerine geçireceğiniz deri ceketinizle çok cool bir görüntü elde edebilirsiniz, orası kesin. Şık bir davete giderken de seçiminiz deri giymekse, deri pantolonunuz ve blazer ceketiniz çok iyi bir ikili olacak.

Siyahla vahşileşin
Klasik parçalara eklenen fermuar, iğne ve zımbalar trendin temelini oluşturuyor. Düz siyah elbisenizin bir bölümünün boydan boya fermuarlı olduğunu hayal edin. Ya da mini eteğinizin komple zımba detaylarla süslendiğini… Aslında hayal etmenize gerek yok, Roberto Cavalli bizim için tasarlamış bile…

Bu trendi bir bütün olarak düşünün. Bluzunuzdan ayakkabınıza kadar her giysi ve aksesuarınızda bu detayları kullanabilirsiniz. Fakat tek parçada sınırlı kalmaya özen gösterin, fazlası rüküşlüğe davetiye çıkartır!
Asimetrik ve simsiyah
Geçtiğimiz sezonun kum saati biçimli elbise ve eteklerini hatırlıyor musunuz? Asimetrik kesimler bu sezon da oldukça revaçta ve üstelik simsiyah. Kadınsı hatlarınız daha da ortaya çıkarabilir ve kusurlu olduğunu düşündüğünüz bölgelerinizi bu giysilerle çok iyi kamufle edebilirsiniz.

Vücudunuz geometrik şekillerle daha artistik görünür. Bu trendin tek iyi yanı bu da değil üstelik. Diyelim ki belinizin ince olmamasından, ya da kalçalarınızın çok geniş olmasından şikayetçisiniz. O halde hemen bu elbiselerden birini deneyin. Göreceksiniz ki bütün sorunlarınız ortadan kalkacak.
Seksi smokinler
Dolce&Gabbana, Yves SaintLaurent, Gianfranco Ferre… Hepsi de dünyanın önde gelen modaevleri. Her yaptıkları, her tasarladıkları olay oluyor. Bu sefer de durum farklı değil. Birbirinden seksi ve çekici smokinlerle siyahı birleştirirseniz ne olur? Evet doğru bildiniz, şıklık ve seksilik ortaya çıkar… Hem de çeşit çeşit...

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 313
favori
like
share
zardanüye Tarih: 15.09.2009 10:19
çok saool
Sheker Girl Tarih: 12.09.2009 03:45
Paylaşım İçin SaqoL cnm