Yatak odası boya renkleri: Kişisel ve özel olan yatak odalarınızın renk tasarımı önemlidir. Bu ortamda vakit geçirirken, sizin duygularınızı ve hislerinizi en etkili şekilde anlatan kullanılan renklerin cazibesinde saklıdır. Renk seçmeden önce, odanızda hangi atmosferi yaratmak istediğinizi belirlemelisiniz. Gerisini Filli Boyanın renk paletine bırakın…

Yatak Odası Boya Renkleri ve Uyumu


Yoğun bir mavi ve yeşil kullanırsanız skuneti temsil edersiniz ve hafif uygulanan açık mavi tonları sizi stresten uzaklaştıracak önemli bir etmendir.

Kırmızı ise, büyüleyiciği ve ihtişamıyla duygularınızı en asil şekilde temsil edecek ve kişisel alanınıza gösterişi, çekici renk farkıyla sağlayacaktır. Filli Boya’nın lavanta ve leylak tonları, size adeta meditasyon merkezi rahatlığını verecektir.

Yatak Odası Rengi Ne Olmalı ?


Ruh halinizi canlandırmayan renklerden mutlaka kaçmak gerekir. Mutsuzluk, sinir ve gerginlik yaratabilir, depresyon simgesidir. Sade şekilde kullanılan koyu kahve tonları vasat görünecektir fakat, Filli Boya’yla kumru ve vanilya gibi zıt renkler kullanarak ortamı mutlu bir hale getirebilmeniz mümkün.

Yatak Odası Renk Trendleri

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1224
favori
like
share