Chris De Burgh Footsteps 2009 - Chris De Burgh Footsteps - Chris De Burgh - Footsteps - Chris De Burgh Footsteps Yeni Albüm

“Lady in Red”, “The Traveller”, “High And Emotion”, “Sailing Away” şarkıları ile İngiltere başta olmak üzere 24 ülkede uzun süre bir numarada kalarak satış rekorları kıran Chris de Burgh, uzun süredir beklenen albümü Footsteps ile karşınızda!“Albümü yapmaya şarkı listesini hazırlayarak başladık. Yüzlerece şarkı vardı fakat bazılarını elemek zorunda kaldım. Bence hepsi mükemmel ve hepsinin benim için anlamı çok büyük” (Chris De Burgh)

200’ün üstünde platin ve altın plak ödülü kazanan Chris De Burgh' ün şarkıları dünya listelerinde defalarca bir numaraya yükseldi ve 1990'lı yıllarda radyolarda en çok çalınan şarkılar haline geldi.

Sanatçı, 2007 yılında İran'da 1979 İslam Devriminden bu yana olan ilk konseri gerçekleştirdi. Ve şimdi tüm enerjisi ile tekrar dinleyenleriyle buluşuyor!

“İki yeni şarkı , “First Steps” ve “Footsteps” hayallerimi, özlemlerimi ve müzik hayatıma umut dolu başlangıcımdan bugünlere gelişimi anlatıyor.”


[url]http://www.main-board.com/album-kapaklari/269712-chris-de-burgh-footsteps-2009-a.html[/url]

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 531
favori
like
share