Geçen yıl başlayan ve bu yıl ilk kez Antalyaspor maçıyla uygulanan maç sonrası kolbastı ve üçlük çekme olumlu tepki aldı. Televizyon programlarında gündeme gelen ve defalarca gösterime sunulan maç sonrası şov çok beğenildi. Taraftarla bütünleşme adına olumlu karşılanan bu gösterimlerin bundan sonra da devam etmesi istendi. Kazanıldığında sevinç, kaybedildiğinde üzüntü ve tepki futbolumuzun vazgeçilmez sonuçları olarak karşımıza çıkıyor.

TAKA’da Trabzonspor’un maçlarını yorumlayan Orhan Çıkrıkçı’ya ‘ Futbolcuları neden savunuyorsun” tepkisi gösterildi.

Burası Trabzon

Trabzonspor’un yıllarca formasını başarıyla taşıyan ve bıraktıktan sonrada Trabzon’a yerleşen Orhan Çıkrıkçı’ya geçtiğimiz günlerde ilginç bir tepki gösterildi. Taka gazetesinde Bordo-Mavili takımın maçlarını yorumlayan rüzgarın oğlu lakaplı Orhan Çıkrıkçı’nın Diyarbakır.

Manisa, Toulouse ve İstanbul Büyük Şehir maçlarından sonra yaptığı yorumlara “^neden oyuncuları ve nhocayı savunuyorsun’ tepkisi gösterildi. Bu tepkiden dolayı çok üzülen Orhan Çıkrıkçı son oynanan Antalyaspor maçının yorumunu yapmadı. Çıkrıkçı yaptığı değerlendirmede bu tür yaklaşımlara bir anlam veremediğini ve çok üzüldüğünü söyledi.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 386
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 22.09.2009 14:23
Allahın izniyle kol bastıya devam