Milli Takım'ın genç yıldızlarından Emre Belözoğlu, Arnavutluk maçı öncesi ilginç mesajlar verirken "Kimse Arnavutluk'u çantada keklik görmesin" dedi. Newcastle United'da forma giyen Emre, şöyle devam etti: "İlginç bir ortam var. 'Danimarka, Yunanistan'dan puan alacak, biz de Arnavutluk'u yenip, baraja kalacağız' deniyor. Ama Yunanistan'ın son Avrupa şampiyonu olduğu unutulmamalı. Danimarka'yı yenmesi sürpriz olmaz. Yine de puan kaybetmeleri için dua etmekten başka çaremiz yok.

'Müzmin sakat değilim'
Sonra da biz, Arnavutluk'u yenmek için var gücümüzle savaşmalıyız. Maç çok zorlu geçecek. Sakatlığım Türkiye'de polemik konusu oluyor. Bir çok insan sürekli sakatlandığım hakkında yorumlar yapıyor. Sivri cümlelerin prim yaptığı bir ortamda, bu tip yorumlar doğal. Onların dediği gibi çocukluğumdan beri düzenli vitamin kullanmıyorum. Müzmin sakat olduğum söylentileri de doğru değil. 20-23 yaş arasında kasıklarımla ilgili sorunlarım oldu. Hemen hemen her futbolcu dönemde aynı sorunu yaşıyor.

'Anelka itiraf etmeliydi'
Konya-F.Bahçe maçı gündemden düşmüyor. Ülkemizde en çok konuşulan konu futbol olduğundan, fanatizmin olması doğal. Konuşurken öldürüyoruz. Yorumcular da bu konuda çok dikkatli olmalı. Özgüç Türkalp çok üzgün olduğunu söyledi. Daha ne yapsın. Ben kimsenin art niyetli olduğunu düşünmüyorum. Bu arada F.Bahçe adına konuşmak benim haddime değil. Ama bir futbolcu olarak, Anelka'nın maçtan sonra centilmenlik adına "Evet faul yaptım, karar yanlıştır" demesini beklerdim."

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 425
favori
like
share
gkahyalar Tarih: 21.11.2005 22:41
bence adam maçın stresinden dolayı büyük ihtimal dalgınlığına geldi ve unuttu,bir kalemde silmeyin şimdi arkadaşlar
:altcizgi:
corleoni Tarih: 13.11.2005 23:40
çok ayıp çok :9: :9: :9:
ZeuS Tarih: 15.10.2005 18:42
anelka cok ayıp ettı :16: :16:
GencSedat Tarih: 06.10.2005 14:08
ayip eti anelka :16:
puslukurt Tarih: 05.10.2005 12:05
Anelka maçtan sonra evet faul yaptım dese AZİZ el onada el atartı..