1-MiGREN iCiN
saf nane yağı koklayın veya birer damla burun deliklerine sürün ağrılarınızdan kurtulacaksınız, yanlız mutlaka saf nane yağı olması lazımdır.

2- SAÇ BAKIM YAĞI
20cc Badem yağı ve 20cc Çam terebentini yarım kg şampuana karıştırıp öyle kullanın. Saçlarınızın daha canlı ve daha parlak olduğunu göreceksiniz ve birazda dökülmesini önliyecektir

3- KIRIK KEMİK
Kırılmış kemikler için; burçak alınır lapa yapılır ve kırık kemik üzerine lapa serilip sarılır.Kemik cam parçası gibi dağılmış olsa bile kısa zamanda toparlayıp normal haline getirir.Burçak bu kadar etkilidir (Her gün yeniden lapa yapıp sarılmalıdır).

4-KİREÇLENME İÇİN
Kireçlenen bölgeyi günde 1 veya 2 defa ılık zeytin yağı ile ovun çok faydasını göreceksiniz. Ekzersiz de yapabilirseniz iyi olur.

5- CİLT BAKIM
Yatmadan önce cildinizi buğday yağı ile pamukla iyice temizleyip öyle yatın, güzeliğinize sizde şaşıracaksınız.

6-DEPRESYON STRES İÇİN
Karabaş otu melisa otu çaylarını içebilirsiniz veya damıtma yöntemi ile elde edilmiş, üretim izinli ürünler alıp kullanabilirsiniz çok faydasını göreceksiniz.Emin olabilirsiniz.

7-TIRNAK ŞEKİL BOZUKLUĞU
Tırnak şekil bozuklukları için her öğün yemek öncesi sarmısak hap gibi uzun süre yutulursa tırnakta düzelmeler olacaktır.

8- AĞIZ KOKUSU İÇİN
Ağız kokusu için eğer dişlerde çürük veya iltihap yoksa o zaman misvak ile dişlerinizi fırçalayın, ağız kokusu yok olacaktır.

9-HAZIMSIZLIK,KABIZLIK,İDRAR YOLLARI İLTİHABI SORUNLARI İÇİN
Hazımsızlık ve kabızlık için asla sinameki otunu yanlız kullanmayınız. Alışkanlık yapar ve daha kötü kabızlık yaşarsınız. 50 gr. sinameki 50 gr. biberiye 50 gr. funda 50 gr. mersin yaprağı 50 gr. rezene olarak karşım alın , bunları karıştırıp bir tutam alıp sıcak suyla demleme usulü günde en az üç su bardağı içilirse kabızlık
sorunu kalkar, idrar yolları intihabı na faydası olur, hazımsızlık ve gaz
sorunlarına bire bir faydası olur memnun kalacaksınız. Aslında her evde
olması gereken bir karışımdır.

10- EL AYAK TERLEMELERİ İÇİN
El ayak terlemesi hemen hemen bir çok insanın büyük sorunudur. Ayak Kokmasıda tabiî ki, bu sorunlar için günde en az iki defa üzüm sirkesi veya elma sirkesi ile yıkanır normal su ile durulanır, devam edilirse bu sorun ortadan kalkar önemli olan düzenli kullanmanızdır.

11- GÖZ ALTI ŞİŞMELERİ İÇİN
Ilık şekersiz çay ile temiz bir pamuk veya bez ile pansuman yapın şişliklere ve morluklara faydasının olduğunu göreceksiniz.

12- BEBEKLER İÇİN
Yeni doğum yapmış ve süt veren anneler için rezene çayı bol bol içilirse hem anne rahatlar hem sütü çoğalır hem çocukta hazımsızlık ve gaz sorunu olmaz

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 486
favori
like
share