Sonbahar’ın gelmesiyle sararan yapraklara inat Flormar, koyu kırmızıdan şarap kırmızısına, mor menekşeden altın tonlarına kadar birçok canlı rengini sonbahara taşıyor.
Flormar sonbahara yakışır buğulu gözleri, yaz ışıltısını taşıyan doğal ışıltılı ürünleri ve her zamanki gibi dikkat çekici alımlı renklerini sonbahar makyajı için beğeniye sunuyor.BUĞULU, ÇARPICI GÖZLER...

Buğulu gözler için Color Palette Far’dan başka alternatif düşünülemez. Farı uyguladıktan sonra kullanılacağınız Flormar Lash Lift Maskara, kirpiklerin daha uzun ve dolgun görünmesini sağlarken, gözlerinizin olduğundan daha dikkat çekici hale gelmesini sağlıyor.
Color Palette Far Fiyatı 9.90 TL
Lash Lift Maskara Fiyatı 8.90 TL

PARLAK, ŞARAP KIRMIZISI DUDAKLAR...

Flormar Supermatte Ruj, koyu kırmızı rengi ile dudaklarınızın daha dikkat çekici

görünmesini sağlıyor. Rengine uygun dudak kalemi kullanmanız dudaklarınızın daha kalın görünmesine yardımcı oluyor. Eğer daha farkedilir bir görünüm elde etmek istiyorsanız Flormar Selection Gloss Up parlatıcıyı rujunuzun üzerine uygulayarak bütün dikkatlerin dudaklarınızda toplanması sağlanabilirsiniz.
Supermatte Ruj Fiyatı 9.25 TL
Selection Glossup Parlatıcı Fiyatı 9.20 TL

DOĞAL IŞILTI İLE FARK YARATMAK İSTEYENLERE...


Göz makyajında parlak bir görünüm elde etmek isteyenler, metalik ve sedefli renkleri kullanarak doğal ve ışıltılı bir görünüm elde edebilir. Gözlere dikkat çekmek istiyorsanız simli ve altın renkli Selection Terracotta Far’ı göz kapağınıza uygulayın. Daha sonra üst kirpik çizgisine Diamonds Glittering Effect Eyeliner’ın bakır ve altın renklerini kullanarak, gözlerinizin doğal ışıltısı ön plana çıkarabilirsiniz.
Selection Terracotta Far Fiyatı 14.25 TL
Diamonds Glittering Effect Eyeliner Fiyatı 9.75 TL

MOR MENEKŞELER SADECE İLKBAHARDA OLMAZ...

Menekşelerin o güzel renkleri Flormar Diamonds Terracotta Eye Shadow ile sonbahar aylarında da gözlerde hayat bulacak. İster açık menekşe, ister koyu lila rengi olsun tek ton kullanmak yerine birkaç farklı tonu karıştırarak kullanmanız dengeli bir makyaj elde etmenizi sağlayacaktır.
Diamonds Terracotta Eye Shadow Fiyatı 14.25 TL

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 468
favori
like
share