2009/10 Mudo Collectıon - Mudo Collectıon Sonbahar Kış Koleksiyonu
Mudo Collection Bayan 2009/10 Sonbahar-Kış Koleksiyonu yeniliğin, değişimin eskiye dair izler taşıması ve geçmişle gelecek arasındaki köprü misyonunu üstlenmesi ile hayat buluyor. Eskinin birikim ve bilinirliliğiyle geleceğin bilinmezlik ve yeniliklerinin sentezlenmesi ile oluşan Mudo Collection 2009/10 Sonbahar Kış Koleksiyonu dört farklı temadan meydana geliyor.

Farklı kültürlerin dekoratif yüzeylerinden etkilenerek ortaya çıkan ‘global deco ‘, Doğu Avrupa ülkelerinin kasaba yaşamından ilham alan ‘east slavic charm’, mimari formları detaylandırmada kullanan ‘architectural feminism’ ve feminenliğin arka plana atıldığı, maskülen formlar ile dişi şıklığın sentezinden oluşan ‘boy friends wardrop’ Mudo Collection’ın 2009/10 Sonbahar-Kış Koleksiyonuna hayat veriyor.
Kendi aralarında kolayca ayrışabilen temalar aynı zamanda mix&match felsefesini de koruyor. Bu sayede moda takipçisi bayanlar bu sezonda kendi stilini kendisi yaratabiliyor.

Mudo Collection’ın yeni sezon renklerinde ise, siyah egemenliğini koruyor. Şık ve dekoratif yüzeyli velvet elbiselerde ve klasik gruplarda siyah ön plana çıkıyor. Gizemli gri Mudo Collection Kış koleksiyonunun vazgeçilmez renklerinden. Gri adeta diğer renklerle köprü görevini üstleniyor. Kışın monotonluğunu üzerinden atmak isteyenler için Mudo Collection menekşe, hardal sarısı, petrol mavisi gibi canlı renklerle kışın karamsarlığını dağıtıyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 401
favori
like
share
AYIŞIĞI Tarih: 30.09.2009 23:57
Mudo Collection
ürünleri rahat kesimlerle
dikkat çekiyor
yine en rahat tasarımlara
imza atmış ellerine sağlık hayatım
paylaşım için teşekkürler