Turkcell Aran Kazan - Arandıkça Kontör Kazan - Turkcell Aran Kazana KayıtDiğer operatörlerden 120 dakika aranın, yurt içinde tüm Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca konuşabileceğiniz tam 1200 kontör kazanın!

BizBize Kampus’lü iseniz, diğer operatörlerden 120 dakika arandığınızda yurtiçinde Turkcell’lilerle 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1200 SMS kazanın.

Bu avantajdan faydalanmak için ARAN yazıp 2197 'e göndermeniz ve bir takvim ayında diğer operatörlerden 120 dakika aranmanız yeterli.

Kampanya 11 Eylül-31 Aralık 2009 tarihleri arasında geçerlidir.


Kampanya ŞartLarı
* Kampanyaya tüm bireysel Hazır Kart’lılar katılabilir.
* Kampanyaya katılmak için ARAN yazıp 2197 ’e gönderin.
* Katılım için gönderilen SMS ücreti 2 kontördür.
* Kampanyaya kayıt olduktan sonra, her takvim ayında diğer operatörlerden 120 dakika arandığınızda, bedava kontör/SMS kazanabilirsiniz.
* Kayıt olduğunuz ayda kayıt tarihinden takvim ayının sonuna kadar, takip eden aylarda 1 takvim ayı içinde diğer GSM operatörlerinden 120 dakika aranmanız gerekmektedir. Örneğin, Ekim ayında kayıt oldunuz, kayıt tarihinizden itibaren 31 Ekim’e kadar diğer operatörlerden 120 dakika aranınca bedava kontör/SMS’lerinizi kazanabilirsiniz.Takip eden aylarda da, örneğin 1-30 Kasım arası, diğer operatörlerden 120 dakika aranınca bedava kontör/SMS’lerinizi kazanabilirsiniz
* Hangi ay 120 dakika arandıysanız, ertesi ayın 15 ile 20'si arasında bedava kontörleriniz veya SMS'leriniz hattınıza tanımlanır.1 takvim ayı sona ermeden önce 120 dakika aranırsanız kontör/SMS'lerinizi daha erken kazanmazsınız.
* Hediye kontör veya SMS’leri kazandığınızda bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu mesajdan sonra hediye kontör/SMS’lerinizi kullanma süreniz 1 haftadır. 1 hafta içinde kullanılmayan kontör ve SMS’ler devretmez, silinir.
* Diğer operatörlerden 120 dakika aranma süresi 31 Aralık 2009’da sona erecektir.
* 11 Eylül 2009 tarihinden sonra numarasını Turkcell’den taşıyan aboneler tarafından gelen çağrılar 120 dakikaya dahil olmayacaktır.
* Suistimal ile haksız kontör kazanımı tespit edilmesi durumunda kampanyadan kazanılan kontörler iptal edilir, verilmez.Abonelerin yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunmaları, trafik taşımak amacı ile hatların kullanılması yasaklanmıştır. Bu yasağı ihlal eden abonenin hattı, görüşmeye kapatılabilir ve abonelik fesih edilebilir.


DetayLar
Kazanılan bedava kontörler görüntülü konuşmalar da dahil olmak üzere, yurt içinde Turkcell’lilerle yapacağınız konuşmalarda kullanılabilir, yurt dışı konuşmalarınızda geçerli değildir.

Diğer GSM operatörlerinden gelen çağrılar 120 dakika aranmaya dahildir, sabit hatlar dahil değildir.

Bedava konuşulabilecek süre

BizBize Kampus haricindeki tarifeler için Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca konuşmak üzere 1200 kontör, BizBize Kampus’lüler için Turkcell’lilere 1 hafta boyunca gönderebileceğiniz 1200 SMS ile sınırlıdır.

Bedava dakika sorgulama

*123*1# tuşlayarak kalan bedava kontörlerinizi ve hangi tarihe kadar yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kalan bedava SMS'lerinizi ve hangi tarihe kadar yararlanabileceğinizi öğrenmek için ise *123*57# tuşlamanız yeterlidir.

Ücretlendirme periyodu

Tarifeniz ne olursa olsun kazanılan 1200 kontörden 15 sn de 0,842 olmak üzere dakikada 3,368 kontör düşer.

Tarife değişikliği

Tarife değişikliğinde, hediye kontör veya SMS’lerin kazanıldığı gündeki tarife geçerli olur. Örneğin, BizBize Kampus dışındaki bir tarifedeyken kampanyaya kayıt olup BizBize Kampus’e geçtiğinizde, diğer operatörlerden aranma süreniz kaldığı yerden devam eder. 120 dakika diğer operatörlerden arandığınızda 1200 SMS kazanırsınız.

Ödemeli arama & Konferans görüşme

Kazandığınız 1200 kontörü ödemeli arama ve konferans görüşmede kullanabilirsiniz.

Numara değişikliği & Devir

Numara değişikliği ve devirde bedava kontör ve SMS hakkınız devam eder.

Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


S.S.S
Hediye kontörleri transfer edebilir miyim?

Hayır.

Turkcelliçi NAR paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Hediye kontör bakiyesi varken Turkcelliçi NAR paketi alan abonelerin ve Turkcelliçi NAR paketi varken hediye kontör kazanan abonelerin, hediye kontör ve NAR paketi toplam bakiyesi, bitiş tarihi daha geç olanın tarihi olacak şekilde ötelenecektir.

Her Yöne Nar paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

AranKazan Kampanyası önceliklidir.

Tek numara paketinden yararlanıyorum,hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Teknumara paketi önceliklidir.

Canımın3ü paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Canımın3ü paketi önceliklidir.

Ramazanda Bedava Şenliği kampanyasından yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Ramazanda Bedava Şenliği kampanyası önceliklidir.

50 kontöre gece/haftasonu 1000 kontör kampanyalarından yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

50 kontöre gece 1000 kontör ve 50 kontöre hafta sonu 1000 kontör kampanyaları önceliklidir.

Günlük Turkcelllilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanyadan yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

Günlük Turkcelllilerle bedava konuşma kazanılan bir kampanya önceliklidir.

Görüşme içerisinde bedava kontörlerim bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Bir çağrı sırasında sadece bir promosyon paketi kullanılabilir. Çağrı içinde indiriminizin süresi ya da hediye kontörünüz biterse aynı çağrı içinde başka bir kampanyadan yararlanamaz ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kazandığım SMS'leri Webmesaj ve AkıllıMesaj'dan kullanabilir miyim?

Hayır. Kazandığınız SMS’ler Webmesaj ve AkıllıMesaj'dan atılan SMS'ler için geçerli değildir.

SMS paketinden yararlanıyorum, hangi kampanyayı öncelikli olarak kullanırım?

AranKazan hediye SMS’leriniz haftalık 3000/aylık 10000 SMS paketlerinden daha önceliklidir.
Kampus 300 paketiniz varsa,Turkcell yönüne atılan mesajlar AranKazan, diğer operatör yönüne gönderilen mesajlar Kampus 300 SMS paketinden düşecektir.

Günde 5 SMS'ten sonra bedava kampanyasından yararlanabilir miyim?

AranKazan kampanyasındaki hediye SMS’leriniz ya da süreleri bittikten sonra 5 SMS'ten sonra bedava kampanyasından yararlanabilirsiniz.Kaynak

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 16318
favori
like
share
ASİ-ADANALI Tarih: 05.01.2010 21:28
kampanya geçti yeni kampanya yokmu :S:S: