Daha önce piyasaya çıkan 5 albümündeki bütün şarkıların söz ve müzikleri kendine ait olan İntizar, bu albümünde ilk kez kendi eserlerinin yanısıra başka bestelere de yer verdi.
Ihlamurlar Altında (Nazar Boncuğu) albümü ile 2007 ve 2008 yıllarında MÜYAP Müzik Endüstrisi Ödülleri “En Çok Satan Albüm” Ödülü ve yine 2007 – 2008 yıllarında aynı albümdeki birkaç farklı şarkısının dijital satışları ile “En Çok Dijital Satış Yapan Şarkı” ödülleri, ayrıca Altın Kelebek “En İyi Fantazi Müzik Kadın Solist” ödülü ile yüksek başarılar kaydeden İNTİZAR, yeni albümü ÖMRÜM SENİNDİR ile dinleyicilerinin karşısında.

Daha önce piyasaya çıkan 5 albümündeki bütün şarkıların söz ve müzikleri kendine ait olan İNTİZAR, bu albümünde ilk kez kendi eserlerinin yanısıra başka bestelere de yer verdi. Ama yine de albümdeki 15 şarkının 11 inin söz ve müzikleri İNTİZAR’a ait , diğerleri ise İNTİZAR kendi sevdiği ve dinlemekten zevk aldığı için yorumladığı parçalar.

Yapımcı Ozan Oskay tarafından Boğaziçi Müzik etiketiyle piyasaya dağıtılacak olan ÖMRÜM SENİNDİR albümündeki tüm şarkıların aranjeleri Barış Engürlü’ye ait. Eylül ortasında piyasaya çıkacak albümün ilk video klibi “Büyük İnsan” parçasına çekildi. Bu haftadan itibaren televizyon kanallarında izleyebileceğiniz video klip parçası ise radyolarda çalınmakta. Daha önce seslendirilmiş olmasına rağmen İNTİZAR’ın yorumuyla bambaşka ve yepyeni bir şarkıya dönüşen “Büyük İnsan” şarkısının video klip yönetmeni ise Kemal Başbuğ.İntizar Ömrüm Senindir Albümundeki parcalar..

1.Nerde Olsan Gelirim
2.Büyük İnsan
3.Sen Olmasan
4.Bu Gece Beni Düşün
5.Ben Değilim
6.Sarayburnunda Aşk
7.Ölünmüyor
8.Bir Damlacık Canım Var
9.Aynalar
10.Dua
11.Benim Bir Sevdiğim Var
12.Gitme Dayanamam
13.Sırat
14.Akıllı Deli
15.Yaza YazaSitemizde Profesyonel Sanatçılara Ait Video Paylaşımı Yasaktır!

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 514
favori
like
share