Sony'den kulaklık şeklinde MP3İSTANBUL - Sony’nin geliştirdiği yeni WALKMAN W Serisi MP3 çalarlar WALKMAN efsanesini bir adım daha ileri taşımaya aday.

Giyilebilir MP3 çalar olarak nitelendirilen yeni ‘Kulaklık-Tarzı’ NWZ-W202 kablosuz oluşu ve hafif tasarımıyla özellikle çok seyahat edenlerin yürüyüş ve spor yapanların hareketli yaşam tarzını benimseyenleri hedefliyor.

Siyah beyaz pembe ve yeşil olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile sunulan yeni seri kullanıcılarının şıklığını tamamlarken kompakt ve hafif tasarımıyla da her yere kolayca taşınabiliyor.

Serinin rahat oturan 135mm EX kulaklıkları zengin ve net ses kalitesi ile ön plana çıkarken yeni ZAPPIN modu müzik koleksiyonunu son derece hızlı bir şekilde taramayı sağlıyor. ZAPPIN modu her şrkı szlerninin ana nakarat kısımlarını otomatik olarak algılayıp çalarak istenilen şrkı sözlri cihazın Jog Dial butonuna birkaç basışta bulmaya yardımcı oluyor.

Serinin “İçerik Aktarımı” (Content Transfer) yazılımı ise DRM olmayan mzk dosyalarını iTunes gibi çevrimiçi mzk servislerinden kolayca ‘sürükle ve bırak’ yöntemiyle aktarmayı sağlıyor.

Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 590
favori
like
share