Diyarbakırspor maçından sonra son bir haftadır Bursaspor taraftarının üzerine gelenlere en güzel cevaplar olaya objektif bakanlardan geliyor.


Bir Beşiktaş taraftarının Bursaspor Taraftar sitelerinden birine mail gönderdiği yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

"Saygıdeğer Bursaspor taraftarları...

Ben Beşiktaş taraftarı ve kongre üyesi bir kişiyim. Bursa'yı ve Bursalı'yı, Bursaspor ile tanıdım ve bir gönül taraftarınız oldum. Yıllardan beri de bu böyle. Üç yıl kadar önce "Google"da Bursaspor taraftarının 'Ayrılıkçı terör örgütü beslemelerine' yanıt olarak yüreklerinden gelen tepkinin videosunu izledim ve arşivime aldım. Bursaspor'u ve eşsiz taraftarını tüm yüreğimle destekliyorum.

Yüreğini ortaya koyan Bursaspor taraftarı bugüne kadar yanlış yapmadı. Her zaman hak, hukuk ve adaletten yana tavır aldı. Atatürk milliyetçiliği, üniter devlet, tek bayrak, kutsal toprak inancını savundu. Anlamayanlara, anlayamayanlara, düşman olanlara, işbirlikçi ayrılıkçılara da her ortam ve koşulda inançlarının sarsılmaz olduğunu gösterdi.

Bu vesileyle Bursa halkına, eşsiz taraftara ve bu muhteşem gençliği yetiştiren ailelere saygı, sevgi, bağlılık ve şükranlarımı sunuyorum. Tüm Bursalılar'a ve Bursaspor'a ve taraftarlara sağlık, huzur, mutluluk ve artan başarılar diliyorum.

Ne mutlu Türküm diyene, ne mutlu Bursasporlu olana...

Sevgi ve dostlukla..."
Atilla Vanlıoğlu

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 303
favori
like
share