Duvarlarınızı boş mu hissediyorsunuz ? yada duvarlarınızı çerçeve, çivi, saat gibi aksesuarlardan uzak tutmak istiyorsanız bu ürün tam sizlere göre, evlerimizde yeni dekoratif bir çığır açacak ürün kiremit, tekstil kumaşı ve montalamak için plastik kullanılmaktadır. 2 adet stili bulunan Kvadrat uygulanan zeminde farklı odak noktaları inşa etmektedir. Duvar, zemin ve
tavana kısa bir süre üçünde uygulanmaktadır


Neden olmasın?
Bulunduğunuz mekanın mimari yapısı da son derece önem taşır. Ortamdaki bazı detayların dikkat çekmesi göze hitap eden bir ayrıntı olabilir. Bunların farkına vararak farklı detaylar yaratabilirsiniz. Bir bordür ya da duvar kağıdı kullanmanız, pencere pervazlarını duvara göre biraz daha açık tonlarda boyayarak onu ön plana çıkarmanız işinize yarayabilir.
Çok farklı bir öneri de, odalarınızda renkler arasında bağlantı kurmanız. Bir odayı boyadığınızda, diğer odalar ondan ayrı da olsalar, renkler arası sağlayacağınız geçiş, mekanda bütünlük sağlayacaktır. Kumru ve lületaşı renkleri toprak tonlarındadır ve salonunuz için idealdir. Oturma odanız biraz daha canlı tonlar olan ıhlamur ve güneşle canlanabilir, mutfağınızda menekşe ve gülpembe renklerinin iştah açıcı kırmızısından faydalanabilir, mine ve oasis renkleriyle mavinin büyüsünü banyolarınıza yansıtabilirsiniz. Hem farklı renklerin ahengi yansır ortama, hem de flu bir geçiş sağlamış olursunuz.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 599
favori
like
share