Audi R8 Resmi - Audi R8Audi müşterileri İstanbul Part'ta önce eğitim alacak sonra R8 kullanacak.

Doğuş Otomotiv-Audi’nin, müşterilerini güvenli, performanslı ve zevkli sürüş konusunda bilgilendirmek amacıyla hazırladığı sürüş eğitimi programı Driving Experience, 9-11 Ekim tarihleri arasında İstanbul Park’ta düzenlenecek.

Almanya’dan gelen Audi pilotları tarafından verilecek eğitimlere katılacak müşteriler, özel olarak hazırlanacak etaplarda Audi’lerin yüksek performansını ve quattro dört tekerlekten çekiş sistemini test etme imkânı bulabilecekler.

Doğuş Otomotiv-Audi’nin müşterilerine yönelik olarak düzenlediği Sürüş Teknikleri Eğitim ve deneyim programı, Driving Experience, 9-11 Ekim tarihleri arasında İstanbul Park’ta gerçekleştirilecek.

Audi AG Driving Experience departmanı işbirliğiyle gerçekleştirilecek eğitimlerde, Audi’nin tecrübeli yarış pilotları, müşterilere quattro teknolojisi ve sunduğu avantajlarla ilgili teorik bilgiler verecek. Eğitimlerde ayrıca, özel olarak hazırlanan yüksek hızda ani fren teknikleri, hızlı şerit değiştirme yöntemleri ve slalom eğitimleri olmak üzere 3 ana başlıkta pratik uygulamalar yer alacak.

R8 kullanma özgürlüğü

Müşteriler etkinlikte ayrıca, Audi’nin süperspor otomobili R8 ile İstanbul Park’ta tur atma imkanı bulacaklar. Audi Driving Experience organizasyonunda, katılımcılar Pirelli lastiklerinin yüksek performanslı otomobillerde konforu ve performansı aynı anda yaşatan lastiklerini deneme fırsatı bulacaklar. Tüm araçlar çevre dostu performans lastiği Pirelli Cinturato ve yüksek performans alanında lider olan P Zero ailesi lastikler takılı olarak test edilecek.

Madeni yağ sektörünün lideri Castrol ise Doğuş Otomotiv’le birlikteliğini Audi Driving Experience ile sürdürmeye devam edecek.

Beğeniler: 2
Favoriler: 2
İzlenmeler: 489
favori
like
share
KaRaKıZ Tarih: 06.10.2009 11:47
benim arabam yaaa :zuhaha: aLcam bi gün inş :274: sağol