Son bir kaç yıldır omuza çanta takmak erkekler arasında gittikçe popülerleşiyor.
Genç de olsanız her daim trendi bir koca adam da olsanız iyi bir çantanın size sağlayacağı rahatlığı gözden kaçıramazsınız.
Özellikle postacı çantalar neredeyse anti-moda bir duruşla trendi olabiliyorlar. Bu çantalar aynı zamanda hem gündelik rahatlık hem de şıklık yaratabiliyorlar. Pek çoğu ise kot gibi eskidikçe güzelleşiyor.
Bu erkek çantaları öyle moda oldu ki bunlardan üretmeyen marka neredeyse yok.


ERKEĞİ KLAS GÖSTERİR

Aslında tarihe baktığımızda, erkeklerin kadınlardan daha önce çanta kullanmaya başladığını görüyoruz. Yani içiniz rahat olsun! Zaten çanta kullanmak erkeği daha az ‘delikanlı’ göstermez! Tam tersine, kaliteli büyük bir deri çanta, erkeği daha klas gösterir ve kıyafetine ayrı bir hava katar.

Genelde erkekler için en masum modeller, spor çantaları. Çoğu erkek rahatlıkla spor çantası kullanıyor, çünkü onlara göre feminen çizgiler taşımayan tek model bunlar. Oysa erkeklere yönelik çantalar, kadınlarınkinden farklı olarak daha maskulen stillerde tasarlanıyor.

Erkekler deri veya kanvastan, modeli sade olan çantalar kullanmalı. Koleje gitmiyorsanız sırt çantasından uzak durmalısınız. Uçuk tasarımlar kullanın demiyoruz, ama şıklığınıza şıklık katacak modelleri
de gözardı etmeyin. İşte en favori erkek çantaları...


POSTACI MODELİ

Kumaş veya deriden yapılan bu uzun saplı çantalar, omuza çarpraz asılıyor. Kullanışlı olduğu için özellikle gençler tarafından çok tercih ediliyor. İster küçük ister büyük boyunu kullanın; taşıması kolay. Ancak çok küçük boy çantaların erkekler için pek uygun olmadığını unutmayın.

DERİ EL ÇANTASI


Büyük, deri el çantaları da favori modeller arasında yer alıyor. Bu çantaları, şık takım elbiselerle rahatlıkla kombine edebilirsiniz. Yıllarca kullabileceğiniz deri çantalar, size çok klas bir hava katacaktır.

KANVASLAR

Kanvas çantalar, deri olanlar kadar şık durmasa da erkeklere çok yakışan aksesuvarlardan. Kanvas çantaların özelliği, içine her şeyin sığması. Bu açıdan oldukça kullanışlı. Spor giysilerinizle veya günlük kıyafetinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

LAPTOP ÇANTALARI


Laptop çantaları da erkeklerin favorileri arasında. Klasik model ince çantalar, laptop’ı en rahat şekilde taşımak için tasarlanmış. Tasarımcılar laptop çantalarında şıklığı da ihmal etmeyip deri olanlarını da ürettiler.

SEYAHAT ÇANTALARI


El bavulları seyahate giderken size büyük kolaylık sağlar. Normal çantalara göre daha büyük olan el bavuluna özel eşyalarınızı doldurabilirsiniz. Deri veya kanvas modelleri oldukça kullanışlı. Kolay taşımak için uzun sapını omzunuza da asabilirsiniz. Ancak unutmayın ki gerçek bir centilmen, çantasını kısa sapından tutar; böyle daha klas görünür.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1643
favori
like
share
Nerissa-Su Tarih: 11.10.2009 16:29
sen süpersin canım ya bravooo sana
Ay Kız Tarih: 06.10.2009 13:35
:
KaRaKıZ Tarih: 06.10.2009 13:30
enişteee şeyyy kem kümm:67:
Ay Kız Tarih: 06.10.2009 13:28
: söledim bak didini geldi işte nedicen şimdi hıııııı?

KaRaKıZ Tarih: 06.10.2009 13:10
ayııı dios kibarı ayuuu
Ay Kız Tarih: 06.10.2009 13:06
: ayuu ne oli?
KaRaKıZ Tarih: 06.10.2009 12:44
ayuu
Ay Kız Tarih: 06.10.2009 12:44
deme ölee kıss bak çantnı taşıyo ne güsel :14: benimkine sölesem töbe yapmaz sende taşıma çantaya gerk yok der :85:
KaRaKıZ Tarih: 06.10.2009 12:31
tabii ondan birbirimizi yiyoruz :160::13: sevgisi yanına kalsın