Vestel, mutfakları için fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinden oluşan dörtlü ankastre seti seçen tüm tüketicilere Vestel LCD TV hediye ediyor.


Vestel, mutfakları için fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinden oluşan dörtlü ankastre seti seçen tüm tüketicilere Vestel LCD TV hediye ediyor. Ekim sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında 4 farklı renkte ayrılan ankastre ürünlerinden paket alanlar, seçtikleri pakete göre farklı modellerde Vestel LCD TV’lerin sahibi olacak.

Kampanya kapsamındaki Vestel ankastre paketleri turuncu, mavi, yeşil ve sarı olmak üzere 4 farklı renk grubuna ayrılıyor. Turuncu paketi tercih edenlere Vestel 32 inç LCD TV hediye ediliyor. Mavi paketi seçenler Vestel 26 inç LCD TV, yeşil paketi seçenler Vestel 22 inç LCD TV, sarı paketi tercih edenler ise Vestel 19 inç LCD TV’ye sahip oluyor. Örneğin, bulaşık makinesi dahil toplam 2.335 TL’lik paket alımında 449 TL’lik 19 inç Vestel LCD TV hediye ediliyor.

Mutfaklarını şık ve son teknoloji eseri ankastre ürünlerle donatırken, ücretsiz LCD TV sahibi olmak isteyenlerin Ekim sonuna kadar Vestel mağazalarına uğramaları yeterli.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2977
favori
like
share