IFA Fuarı’nın en çok ilgi gören ayrılabilir buzdolapları tasarımı kadar teknolojisi ile de dikkat çekiyor.


Samsung Electronics, yeni “Twin-İkiz” bir kapısı buzdolabı ve bir kapısı dondurucu olan, akıllı teknolojiyle stilin mükemmel uyumunu biraraya getiren, kullanıcılara diledikleri takdirde iki ayrı ürün ya da yanyana yapışık iki kapılı donduruculu buzdolabı olarak kullanım seçeneği sağlayan buzdolabını sunmaktan gurur duyuyor.

Samsung’un uluslararası platformda beğeni kazanmış olan ödüllü ev tipi buzdolapları serisinin son ürünleri, kullanıcıların hem yiyecek ve içecekleri en uygun şartlarda saklamalarına, hem de kişiliklerini ve tasarım tercihlerini yansıtmalarına olanak sağlıyor.

Akıllı Düşün, Basit Yaşa

Mutfak yerleşim planları ve tasarımları her geçen gün değişiyor ve her tür ortama uyabilen ve sığan çok yönlü ve esnek donduruculu buzdolaplarına olan ihtiyaç ortaya çıkıyor. Buzdolabı ve buzluk bölümlerinin ayrı ayrı ve tek bir buzdolabı gibi birleşik kullanabilmesi sayesinde mutfağınızdan en verimli şekilde yararlanabiliyorsunuz.

Her iki ünite uyumlu, farklı, stil yansıtan renklerde ve farklı yüksekliklerde (1.80 m- 1.65 m. ve dondurucu için 245-277 litre arasında değişen, buzdolabı için de 312-350 litre) değişen net iç hacim kapasitesi ile sunuluyor. Daha fazlasını isteyen tüketiciler için, buzdolabı ünitesi ayrıca mini bar gibi özel özellikleri de bulunuyor.

Akıllı tasarımı sayesinde, ‘Twin’, üstün iç hacme ulaşıyor. Dondurucu ünitesi aynı boyutlardaki rakip markaların dondurucularına oranla en yüksek saklama kapasitesine sahip.

Kullanım rahatlığı ve yüksek saklama kapasitesinin sunduğu faydalar arasında, tersine çevrilebilir kapıların sunduğu esneklik, basit açma kolu sayesinde kolay kullanım, iç hacmi önemli ölçüde artıran katlanabilir raflar, büyük, uyarlanabilir, çok amaçlı değiştirilebilir bölmeler yer alıyor.

Samsung’un diğer tüm ödüllü buzdolapları gibi ‘Twin’’in her ki ünitesi de en son teknolojik özellikler barındırıyor. Öncelikle, buzdolabı ünitesi Power Cool özelliği, dondurucu da Power Freeze özelliğini içeriyor. Bu iki devrim yaratan özellik, anında soğuk hava üfleyerek, yiyecek ve içeceklerin eskisine göre çok daha kısa sürede soğutma derecesine erişmesini sağlıyor. Ayrıca her iki ünitede de No Frost sistemi bulunuyor. No Frost, rahatlığın yanısıra su ve buz birikmesini önleyerek kullanıcılara hijyenik faydalar sunan, buzları çözmek ya da temizleme yapma gerekliliğini ortadan kaldıran yenilikçi bir sistem.

İkinci olarak, ‘Twin’, A enerji sınıfı özellikleri içeriyor. Bu özellik çevreyi koruduğu gibi enerji tüketimini azaltarak kullanıcılara da para tasarrufu sağlıyor.

Buzdolabı ünitesinde LED aydınlatma, çıkarılabilir şarküteri bölmesi, istenmeyen kokuları önleyen koku giderici, stil yansıtan mavi LED dış gösterge ve kullanıcının çaba sarfetmeden nem oranını kontrol edebileceği, yiyecek ve içeceklerin en uygun tazelikte saklanabilmesine olanak sağlayan Nem Kontrol Çekmecesi bulunuyor.

Dondurucu ünitesinde ise kolay erişim ve saklanan yiyecek ve içeceklerin rahatlıkla görülebilmesi için şeffaf çıkarılabilir çekmeceler, yiyecek ve içecekleri soğuk tutan ancak dondurmayan, özellikle dondurmalar için ideal olan Soft Frost Kapı ve ilk kez donduruculara uygulanan iç LED aydınlatma yer alıyor.

Akıllı ve rahat kullanıma yönelik özelliklerin yanısıra en son teknolojilerle donanmış olan Samsung buzdolapları, başarılı seriye en son eklenen ürünü ‘Twin’ ile her eve ve her yaşam tarzına uyacak. Ekim ayından itibaren TWIN serisi RR82BERS (buzdolabı), RZ80EERS (buzluk) ile satışta olacak.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 330
favori
like
share