Geçtiğimiz hafta oynanan Bursaspor - Diyarbakırspor maçında yaşananlar ile ilgili PFDK'dan almış olduğumuz 110.000 TL'lik ceza için sağduyulu taraftarlarımızdan gelen öneri yönetim kurulumuzca uygun görülmüştür.

Taraftarlarımızın oluşturmuş olduğu forum alanlarında, Bursaspor’un 2009-2010 sezonu için çektirmiş olduğu posterin uygun bir fiyatla Bursastore mağazalarında satılmasıyla oluşacak gelirin, alınan cezanın ödenmesi konusunda yardımcı olacağı düşünülerek proje geliştirildi.

Yöneticimiz Selçuk Eren tarafından gündeme alınan proje onay görmüştür. Eren konuyla ilgili yaptığı açıklamada “ Taraftarlarımızın böyle bir projeyi düşünmeleri bizlerin ne kadar duyarlı bir gruba sahip olduğumuzun göstergesidir. Böyle düşünceli bir taraftar kitlesine sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde takımımızın çektirmiş olduğu takım posterini uygun fiyatla satışa sunmak için çalışmalarımız başlamıştır” dedi.

Ayrıca bu haftadan itibaren storelerimizde satılmak üzere birçok çeşitte yeni ve farklı ürünlerin taraftarlarımızı beklediğini de sözlerine ekleyen Eren, “gerçek taraftar lisanlı ürün kullanır” diyerek herkesi bu konuda sağduyuya çağırdı.

Eren son olarak, önümüzdeki günlerde VİP ve Kapalı Tribün kombine biletleri alan taraftarlarımızın hediye formalarının en kısa zamanda dağıtımına başlanacağını belirtti.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 253
favori
like
share
selcukbrs Tarih: 05.10.2009 20:09
Doğrudur gerçek taraftar lisanslı ürün kullanır ama neden o zaman stadın içinde lisanssız ürün satanlar var? Adamlar rahat rahat satabiliyor hemde bursa atatürk stadı'nın içinde. Tamam hadi dışardakilere birşey yapılamıyor ama yönetim içerdekileridemi görmüyor?