Böyle kesin galip geleceğiz umuduyla gittiğimiz deplasmanlar bizim için bir elin parmağını geçmez Manisaspor maçı öyle bir deplasmandı.

Stadın oraya gidene kadar yaşadığımız eğlence, makara için Teksas.org ekibine gönülden teşekkür ederim. Stadın oraya vardığımızda ise akşam dan sabaha uyumadan emek verilen pankartı akıbeti için yasakçı zihniyet görev başındaydı. Alınmayan pankart için yapılan telefon görüşmeleride sonuç vermeyince yine boynumuz bükük turnikelerin oraya doğru ilerledik lakin yasaklar bitmemişti bu sefer alkolmetre cihazına takılmamak için şahsen 2560 saniye nefesimi tuttuğumu söyleyebilirim.

Tribüne girdiğimizde bi sağımıza solumuza baktım dikkatlice acaba bizim tarafta enteresan bişeyler mi oluyor diye düşündüm sebebi de manisalı gençlerin gözlerini bizim tribünden alamamasıydı. O gençler ilk önce bizim isteğimizle ayağa kalkıp "En büyük Türkiye" diyerek büyük mutluluk yaşattı, sonra da üstümüze yürüyerek anlamsız bir hareket sergilediler. Hafta içerisinde üstümüze oynanan oyunların cevabını kısmen de olsa vererek başladığımız karşılaşmaya golü atana kadar futbol olarak tutuk tribün olarak coşkulu bir biçimde devam ettik. Fizandan topu kaleye yolladığında Pablo Martin Batalla saman alevi gibi ateşlenen Manisa taraftarı fotoğraf makinalarının flaşlarını bizim üstümüze yöneltti. Sahada arı gibi dolaşan 77 tane ciğeri varmış gibi koşan Turgay ise son kuvvedini harcayarak yaptığı mükemmel golle bizleri Denizli ye şimdiden götürdü.

Oyun olarak kötü gibi oynamış ta gözüksek karşımızda iki tane zehir gibi hücum oyuncusu olan, orta sahası dinamo gibi çalışan Manisaspor u yenme başarısını gösteren futbolculara, kesinlikle rehavete kapılmadan devam etmelerini ve onlardan daha çok başarılar beklediğimizi hatırlatıyorum.

Tek can sıkan olayın dönüş yolunda aldığımız kaza haberiydi, yaralılara Allah tan şifa diliyorum. Daha kötü bir durumla karşılaşmamak umuduyla hiç kimseye söylemeden o gizli kelimeyi içimizde tutarak nice deplasmanlara kazasız belasız gitmek dileğiyle Denizli de görüşmek üzere.

Soner Taş

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 386
favori
like
share