Ay yıldızlılar, Belçika ve Ermenistan maçları öncesi bugün toplanarak Hollanda’da kampa girecek.

TEGELEN’E GİDECEK
(A) Milli Futbol Takımı, Belçika ve Ermenistan ile yapacağı 2010 Dünya Kupası eleme grubundaki son karşılaşmalar öncesi, bugün İstanbul'da toplanacak ve aynı gün kamp için Hollanda'ya gidecek. Belçika ile 10 Ekim'de deplasmanda, Ermenistan ile de 14 Ekim'de Bursa'da karşılaşacak milliler, bugün saat 09.00'da Polat Renaissance Otel'de bir araya gelecek ve saat 11.00'de özel bir uçakla Almanya'nın Düsseldorf kentine gidip, buradan otobüsle kamp yapacağı Hollanda'nın Venlo kentinin Tegelen kasabasına geçecek.

11 EKİM’DE BURSA’YA
Hazırlıklarını Tegelen'de sürdürecek milliler, 9 Ekim'de Hollanda kampını tamamlayıp Brüksel'e gidecek. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 10 Ekim'deki Belçika maçı öncesi, 9 Ekim Cuma günü saat 19.00'da, King Baudouin Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyecek. Milliler, Belçika maçının ardından, 11 Ekim'de özel bir uçakla saat 12.00'de Brüksel'den ayrılarak Bursa'ya dönecek. Baia Hotel'de kampa girecek milliler, Bursa'daki ilk antrenmanlarını aynı gün saat 19.30'da, Özlüce Tesisleri'nde basına kapalı yapacak.

TERİM KONUŞACAK
12 Ekim'de Atatürk Stadı'nda saat 18.30'da başlayacak antrenmanın ilk yarım saati basına açık olacak. 13 Ekim'de aynı stattaki son antrenman ise ilk 15 dakikası basına açık olmak üzere saat 18.15'te başlayacak. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim de 13 Ekim Salı günü saat 18.00'de, Ermenistan maçıyla ilgili Bursa Atatürk Stadı'nda basın toplantısı yapacak.
Bu arada, Ermenistan Milli Takımı kafilesi 12 Ekim Pazartesi günü saat 08.00'de özel bir uçakla Bursa'ya gelecek ve otel Holiday Inn Bursa'da konaklayacak.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 217
favori
like
share