Yapılan bir araştırmaya göre kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye bir ilişkinin yaşanıp yaşanmayacağını anlamak için yeterli bir süre.

Kadının olumlu sinyaller vermesi halinde erkeğin hatalı bir davranışı ilişkinin başlamadan bitmesine neden olur. İşte çiftlerin birbirlerinde aradıkları özellikler:

Espri yeteneği: Bir kadını veya erkeği güldürebilmek, kalbinin yarısını da kazanmak demektir. Espri yeteneği çok hafif ama etkili bir silah, küçük ama her şeyi bir anda değiştirebilecek bir detaydır. Zekice yapılan espriler, sohbetin samimileşmesini sağlayacak en etkili yöntemdir.

Daha çekici kılıyor
Gülümseme: Kadınların erkeklerde aradıkları en önemli özelliklerden biri de güleryüzdür. Gülümseme, sizi çekici kılan unsurlardan biridir. Yüzünüzü aydınlatan sıcak bir gülüş, onu elde etmenizi sağlayacaktır. Sonuç, kesin ve çabuktur. Üstelik gülümsemeniz sizin ne hissettiğinizi bütün kelimelerden daha iyi anlatır. Eğer mutluysanız, birinden hoşlanıyorsanız, aşıksanız veya onun için deli oluyorsanız, bunu tek kelime bile etmeden sadece bir gülümseme ile ilan edebilirsiniz.

Doğal olmanın önemi
Doğallık: Bütün çekiciliğinizi olduğunuz gibi gösterebilirseniz, yani doğal olabilirseniz, kesinlikle karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Hayatı ve insanları sevmek, yaşam enerjisi ve heyecan erkekleri de kadınları da çeker. Üstelik hiç çaba sarfetmeden, doğal bir şekilde...

Sürprizler: Kadınlar ve erkekler sürprizlere bayılırlar. Özel günleri fırsat bilip, ona mutlu olacağı hediyeler armağan edin. Vereceğiniz hediyenin içine romantik bir şiir ya da aşkınızı esprili bir şekilde ifade edecek minik bir kart eklemeyi de unutmayın. Ne kadar etkili olduğunu göreceksiniz.

Hediye seçerken
Doğru hediyeler: Kadınlara ve erkeklere en doğru hediyeyi seçmek, onun kalbini onikiden vuracaktır. Kadınları çiçek, parfüm ve güzel ambalajlanmış bir çikolata etkileyeceği gibi, erkekleri ise kalem ve kravatla etkileyebilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 460
favori
like
share
casper Tarih: 28.11.2005 19:29
teşekkürler cadıkız :70:
Wish Tarih: 20.10.2005 23:20
bilgiler icin tskrler ...ama bence ilk izlenimden ziyade daha sonra ki sürec önemli...insan sinir oldugu, ilk baslarda hic hoslanmadigi bir insandan da zaman gectikce hoslanabiliyor :14:
hOney Tarih: 10.10.2005 13:20
Saqolasin ablam bilgiler icin.
FadiK Tarih: 10.10.2005 06:54
sagolasin cadikizcim ellerine saglik
CiCym Tarih: 09.10.2005 17:58
paylasim icin cok tesekür aplamm
ümran Tarih: 09.10.2005 15:45
paylasim icin tskler cadikiz ellerine saglik
eBRuLy Tarih: 09.10.2005 12:31
ilk 30 saniyede bir iliskinin yasanip yasanmayacagi anlasilir mi ya :20:

bilgiler tesekkürler Cadikiz