Saç ektirdiği için 6 ay kafa vurmadı


Trabzonspor eski yöneticisi İbrahim Hacıosmanoğlu, Gökhan Ünal'ı sert bir dilde eleştirirken ilginçte bir iddiada bulundu...
Trabzonspor eski başkan yardımcılarından İbrahim Hacıosmanoğlu, forvet oyuncusu Gökhan Ünal'ı sert bir dilde eleştirerek, "Saç ektirdiği için altı ay topa kafa vurmadı" diye konuştu.
Trabzonspor'da eski başkanlardan Nuri Albayrak döneminde başkan yardımcılığı görevini yürüten, bir önceki seçimde ise Sadri Şener'le birlikte kongrede başkanlık yarışı veren İbrahim Hacıosmanoğlu, kulübün işleyiş yapısında önemli değişikliklere gidilmediği taktirde başarının gelmeyeceğini söyledi.

Hacıosmanoğlu, yaptığı açıklamada kulübün işleyişini değiştirecek bir başkana ihtiyaç duyulduğunu belirterek, "Burada isim önemli değil. Sadece bir başkanın çıkıp bu sistemi değiştirmesi lazım. Futbolcu transferine dünyanın parasını yatırmakla bu iş olmaz. Her yıl aynı yanlışlar yapıldığı için şampiyonluğun gelmesi çok zor" dedi.
"GÖKHAN ÜNAL ALTI AY TOPA KAFA VURMADI"
Hacıosmanoğlu, bordo - mavili kulübe yaklaşık 12 milyon TL'ye mal olan Gökhan Ünal'ın hayal kırıklığı yarattığını da ifade ederek, "İki sezon önceki yönetim Tomas Jun'a çok para verdiği için, bir önceki yönetimde Marcelinho ve Musampa transferleri için yoğun şekilde eleştirilmişti.

Bu yönetim ise Gökhan Ünal'ı çok uç rakamlar vererek transfer etti. Ancak kimseden ses çıkmıyor. Gökhan, Trabzonspor'a gelmeden önce saç ektirdiği için burada altı ay topa kafa vurmadı veya çok nadiren vurdu. Kayserispor'daki ve Trabzonspor'daki fotoğraflarına baktıktan sonra, aradaki maçları izleyip bunu net bir şekilde herkes görebilir.

Bu zihniyetteki oyuncunun takıma hiçbir katkısı olamaz. Bir futbolcu transfer edildiğinde önce forması, sonra başkanı ve hocası için mücadele etmeli. Gökhan Ünal kendisini transfer edenlere ve Trabzonspor'a yanlış yapıyor" diye konuştu.

Bu arada Gökhan Ünal, Hacıosmanoğlu'nun bahsettiği ilk altı aylık süre içerisinde sadece üç kez kafayla gol attı. Gökhan, bu sezon ise geride kalan 8 haftada rakip fileleri sadece 1 kez havalandırabildi.
"TAYFUN CORA İÇİN ÇOK ÜZÜLÜYORUM"
Tayfun Cora'ya tepki gösterenlere bir anlam veremediğini vurgulayan Hacıosmanoğlu, şöyle konuştu: "Tayfun için gerçekten çok üzülüyorum. Asıl mevkisi stoper olmasına karşın, sağbekte oynarken her futbolcunun yaptığı hataları yaptığında yuhalanıyor. Bir kere stoper oynatılsa o da kalitesini gösterecektir. Yaşı geçmiş futbolcuyu orada oynatıp, kendi öz değerini taraftarın önüne atarsan normal olarak bu sonuç doğar. Kayserispor'da oynarken ayakta alkışlanan bir futbolcu Trabzonspor forması altında yerin dibine sokuluyor. Bu zihniyeti anlamak çok güç. Bu takımdaki Trabzonlu futbolculara sahip çıkmamız gerekirken, takımı daha da yabancılaştırmaya çalışıyoruz" dedi.
Hacıosmanoğlu, Aralık ayındaki Mali Genel Kurul'a seçim maddesinin ekleneceği inancını taşıdıklarını da söyledi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 391
favori
like
share
Asi Çaykaralı61 Tarih: 13.10.2009 11:03
biz 100 3 de gol olsa ona da raziyiz
Çaykarali-61 Tarih: 13.10.2009 09:30
bence iyi bir oyuncu olsa her kafa vuruşu olmasada 10 taneden 5 ini atması lazım boyu çok büyük ama geçen sene vuruyordu o zaman saç ektirtmemişmiydi?tabi o zaman şansına atıyordu 2-3 tane ama şimdi nolduysa bahane attı ortaya hiç demiyoki kafa vuruşlarım iyi değil.
MaRaBoGLu61 Tarih: 12.10.2009 22:25
antep maçında kafa vurduda ne oldu
bu ne anlar kafa vurmadan malın teki işie
Nerqish Tarih: 12.10.2009 21:53
[COLOR="SlateGray"]Kelmiymis de ektirmis
Asi Çaykaralı61 Tarih: 09.10.2009 13:21
bakalım gs macında patlama yapacam diyor nasil olacaksa bakalım her m ac yapıyor zaten
yasaronur Tarih: 08.10.2009 21:33
Haha Güzel Haber Kafa Vurmadı Ha
Konya-Nalcaci Tarih: 08.10.2009 21:32
kafa vursa nolur öyle yada böyle gol atamiyor ki.
Asi Çaykaralı61 Tarih: 06.10.2009 13:40
6 ay doldukdan sonra goreceğiz o zmn seni dolmus olamasi lazim su anda