kırmızı elbise modası - kırmızı elbise modeli - kırmızı elbiseKırmızı, doğası gereği çok güçlü bir renktir, kanımız gibi bize hayat verir ve dikkatleri üzerimize çekmemizi sağlar. Moralinizin bozuk olduğu bir gün kırmızı giyindiğinizde, gün içinde enerjiniz yavaş yavaş yükselecektir. Aynı zamanda dinç ve seksi hissetmenizi sağlayacaktır.

Kırmızı elbise deyip geçmemek gerek, bu kadar şeyi başarabilen bir renk erkekler üzerinde de aynı etkiyi yaratır ve ışığa gelen kelebekler gibi kendilerini kaybetmişçesine size doğru çekilirler. Kırmızı giyinen bir kadın cesurdur ve cinsel yönü oldukça gelişmiştir. Sadece bu mesajı karşı tarafa iletmek için bile kırmızı giyebilirsiniz!

Kırmızı elbiseniz yoksa bile, en sevdiğiniz siyah elbisenizi kırmızı kalın bir kemer ile ya da büyük kırmızı bir çanta ve ya kırmızı stilettolar ile tamamlayabilirsiniz. Kırmızı giydiğinizde dikkat etmeniz gereken şey, diğer aksesuarlarınızı, saçınızı ve makyajınızı fazla abartmamanızdır, çünkü kırmızı zaten tek başına yeteri kadar dikkat çektiği için geri kalan her şey minimal olmalıdır. Kırmızı elbisenizle kırmızı bir ruj kullanacaksanız, göz makyajınızı çok hafif yapmalısınız. Ayakkabı ve çantanız da basit ve sade olmalı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 655
favori
like
share
laremmm Tarih: 05.11.2009 14:36
ay ay kırmızıyı görunce delı oluyorum favorı rengımdr harıka sunum olmus arkadsım emegıne saglık
cmkcmk Tarih: 04.11.2009 23:46
kırmızıııı her zaman her herkesın gıyemeyeceği bır renk.cesaret ve kendıne guvenın semboluuuu ayrıcaaaa
NaZ Tarih: 08.10.2009 22:36
Aynen zeynapcim, kirmizi kiyafet özelliklede elbise giymek yürek ister


ellerine saglik abla
zeynap Tarih: 08.10.2009 21:54
Saol ablacım..
Bence kırmızı bir elbiseyi taşımak yürek ister