Özür ziyareti

09 Ekim 2009 Cuma * 08:35

Galatasaray'da kaptan Arda Turan ile Hakan Balta, Yeşilköy'de komşuları olan hocaları Frank Rijkaard'a özür ziyaretinde bulundular.


Ligde iki maç üst üste yaşanan puan kayıplarıyla sarsılan Galatasaray'da kaptan Arda Turan ile Hakan Balta, Ankara dönüşü Yeşilköy'de komşuları olan hocaları Frank Rijkaard'a özür ziyaretinde bulundular. 3-0'lık şok Ankaragücü yenilgisi sonrası gece 22:00 sularında İstanbul'a dönen sarı-kırmızılı kafilede kimseyle konuşmayan ve çok üzgün olduğu gözlenen Rijkaard'ın gece balkonda tek başına oturduğunu gören Arda'nın yanına Hakan Balta'yı da alarak hocasının evine gittiği öğrenildi. Gerçekleştirilen mini zirvede kötü futbol oynadıklarını ve yenilgiyi hak ettiklerini belirten ikiliden Arda'nın, "Hocam, bize yakışmayan bir oyun sergiledik. Kalitemizi sahaya yansıtamadık. Takım adına sizden özür diliyorum. Bu durumun bir daha tekrarlanmayacağı sözünü veriyorum. Önümüzdeki maçtan itibaren yeni bir seri daha yakalayacağız" dediği belirtildi.

'SORUN YORGUNLUK'
Tecrübeli teknik adamın da oyuncularına Ankara'daki kötü futbolun nedenlerini sorduğu ve aldığı çok kısa yanıtın, "Yorgunluk" olduğu öğrenildi. Antrenman olmadığı günlerde aynı sitede oturdukları Frank Rijkaard ile Yeşilköy sahilinde birlikte yürüyüşler yapan ve hocalarının İstanbul'u tanımasında yardımcı olan Arda Turan ve Hakan Balta'nın evden, Avrupa Ligi'nde de başarı sözü vererek ayrıldıkları ifade edildi.
Kaynak: Sabah

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 338
favori
like
share
yasaronur Tarih: 12.10.2009 18:41
90 Dakika Oynuyolar 1Haftada Dinlenemiyolar ßen 1 Saatte Dinlenirim
GS2004 Tarih: 12.10.2009 17:09
ya bu yorgunluk yanlizca bizim Türk topcularindami var?:18: