dalgalı saçlar - kısa saçlar - ünlülerin saçları

2010 da en çok göreceğimiz ve şimdiden birçok tasarımcının defilelerinde de tercih ederek bize trend sinyalleri verdikleri 4 model önerisi…Daha önce ünlülerin saç modellerini yayınlamıştık alternatif fikirler yaratmanızı sağlamak için..Şimdi de 2010′un en trend 4 modelini getiriyoruz karşınıza..1- Minik örgü topuzlar : Saçı yandan tarayıp, enseye yakın bir şekilde toplayıp ucu örülerek meydana getirilen topuz şekli. Oldukça basit olan bu modeli yaparken saçınızı ensede topladıktan sonra bir kaç parçaya ayırıp ( saçınızın gürlüğüne göre ), her bir parçayı ayrı ayrı örüp, sırasıyla örgüleri üst üste gelecek şekilde yuvarlayıp topuzunuzu meydana getirebilirsiniz. Bu modelde topuzun minik olması gerekiyor unutmayın. Örgüleri sıkıca örmeli ve kabarıklık yaratmadan sıkıca yuvarlamalısınız.

2- Tek yana toplanmış saçlar : Bu sene saçı yandan taramak oldukça moda.Dalgalandırılmış ya da düz olarak kullanmayı tercih ettiğiniz saçınızı tek bir yanda toplayın. Bu saçın püf noktası saçı yandan iyi ve düzgün bir şekilde ayırabilmek. Ve tabiki görüntüyü sabitleyebilmek için önden ve ense tarafından biraz spreylemek gerekiyor.

3- Doğal Dalgalar: Nemli saça ıslak jöleyi saçlarınızı kırpıştırarak uyguladığınızda meydana gelen bu görüntü bize Sienna Miller’ın saç tarzını anımsatıyor.

4 – At Kuruğu : Bu sene özellikle tepeden topalanan at kuyruğu saç modeli de bir hayli moda ve biz bayanlar için yapması hiç de problem olmasa gerek.Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1811
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 10.10.2009 19:53
Eline saglık hayatım.