Modada olduğu gibi, güzelliktede önümüzdeki sezon bir trend karmaşası var: 80′ler, oryantal, vintage iç içe geçiyor. Birkaç sezondur devam eden doğal, natürel bir yüz ve dudaklardan sonra, bu sezon baskın renkler ve kontur tekrar moda oluyor sonbahar-kış sezonunun makyaj trendleri.

Kedigözü: Vahşi ve abartılı kedigözü imajını, defilelerde görüyoruz. Versage modellerinin, şakaklara doğru gözün etrafına kat kat siyah far sürülmüş ve bolca eyeliner ve kaş kalemi kullanılmış kedigil formasyonu “Geceyarısı Gözleri” ni de çok beğendik.

Parlak pop gözler: Smoky eyes; fuşya, sarı, yeşil ve kobalt mavisi gibi canlı renlerle tamamlanıyor. Klasik sonbahar renkleri, ekstra cilalanmış, parlak bir etkiyle gözlerde kendini gösteriyor.

Vişne kırmızısı ve şeker pembesi dudaklar: Kırmızı dudaklar tüm ihtişamıyla yeni sezonda, dudaklar da 80′ler akımına karşı koymamış gibi görünüyor. Parlak magenta ve şeker pembesi rujlarınızı şimdiden hazırlayın. Belirgin konturlar ve dudak kalemleri de geri geliyor.

Safari ruhu: Altın ve metalik renkler başta olmak üzere, koyu kahverengi ve siyah farlar göz makyajında bolca kullanılacak. Vahşi görünüm, simli ve parlak metalik dudaklarla tamamlanıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 357
favori
like
share