Trabzon Sanat Merkezi Kültür Sanat Etkinlikleri

Trabzon Sanat Merkezi bir ilke imza atarak bünyesinde müzik, bale ve dans okulunu hizmete açtı.Mili Eğitim Bakanlığı bünyesinde Trabzon Sanat Merkezi “Sanat innovations”ı yaratarak Trabzon halkına sanat ve kültür aşılamaya çalışıyor.

Şehre yeni ivme kazandıracak Sanat Merkezi İstanbul’dan gelen eğitmenler ve Trabzon’un önde gelen kurumlarından mezun eğitmenlerle Trabzon’a yeni soluk ve farklı tarz getirecek.Ekim ayı itibariyle açılan kursta mesleki eğitim dersleri verilmeye başlarken, 9 ay süren eğitim programları sonucunda kursiyerler Milli Eğitim Bakanlığı onaylı dans, müzik ve tiyatro dallarında sertifika alabilme şansını bulacak.

Dans Edin Forma Girin

Trabzon Sanat Merkezi’nde bulunan hobi sınıflarında her yaş grubu da düşünülerek, Latin Dansları, Arjantin Tango, Hiphop ve Sirtaki dansları yanı sıra kursiyerler Bale eğitimini bile alabilecekler.

Deneyimli Hocalarla Dans

Konusunda uzmanlaşmış eğitmenler eşliğinde anlaşılır bir şekilde eğitim veren ve her yaş grubuna hitap eden Trabzon Sanat Merkezi’nde açılan kursta Müzik Öğretmeni Zuhal Kaynar, Dans Eğitmeni Serkan Ersöz ve Partner Serenay Oğuz gibi isimlerden oluşan güçlü eğitmenler, katılımcılara müzik ve dans alanında en iyi eğitimi veriyor.

Bale De Var

Trabzon Sanat Merkezi’nin misyonunda, “Kültür sanat etkinliklerinde bulunmak, sosyal hayatı zenginleştirmek, kişiler arası iletişimi arttırmak, yaşam kalitesini arttırmak, toplumsal düzeyde bilgi, beceri ve dayanışmayı sağlamak, kültür düzeyini anlaşılır daha aydınlık bir çizgiye getirmek, doğal yetenekleri ortaya çıkarmak, kişilerin herhangi bir alanda meslek sahibi olmalarını sağlamak, her yaş ve seviyedeki kişilerin yeteneklerini geliştirmek, isteklerine göre zamanlarını değerlendirmek” gibi bir çok seçkin özellik bulunmakta. Merkez de ayrıca İstanbul’dan gelen hoca eşliğinde bale kursu da veriliyor.

Kayıtlar Başladı

Trabzon’da bir ilki gerçekleştiren Trabzon Sanat Merkezi 2 Nolu Beşirli Mahallesi’nde bulunan muhteşem salonunda derslerine başladı. Dans ve müzik severler kurs ve içerik hakkında merak ettikleri her şeyi 0462 221 36 12 numaralı telefondan ve [url]www.trabzonsanatmerkezi.com[/url] web sitesine girerek öğrenebilecek.

Beğeniler: 3
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2199
favori
like
share