Aşk Yazıları - Hasret Yazıları - Özlem Yazıları - Aşk - Sevgi


Ayrıldık...

Sonunda huzura erdik mi? Ayrılmak için verdiğimiz gizli savaşı kazandığımıza neden sevinmiyoruz ki? İki ucundan tutup çekiştirmedik mi şu gariban aşkın? Oysa, bütün isteği kocaman gönüllerimizde küçücük bir yer bulmaktı kendine. Beceremedik, yazıklar olsun bize!
Herkesin yaptığı gibi suçu sana atmak işin kolayı ama yapamam. Madem ortada bir ayrılık var, benim de katkım olmuştur. Gereğinden fazla sevmek hatasına düşmüşümdür. İnsan yanımızı, egomuzu unutup, çok severek, aşkın denizini ayaklarının altına sermişimdir.
Gereksiz kıskançlıklar yapıp, huzurunu kaçırmamışımdır. Günde yüz kere arayıp nerede olduğunu sormamışımdır. Gözün güzel bir kadına kaydığında, kavga çıkartmayıp seninle beraber bakmışımdır. Sevap işleriz diye içimden tebessüm etmişimdir. Kendime olan özgüvenimi dış güzellikle kıyaslamadan, güzel olan her şeye bakılabileceğine inanmışımdır.
Çok fazla güvenmişimdir. Seven bir erkeğin aldatmayacağını, başka bir tene dokunmaktan utanacağını, benim de aynısını yaptığım zaman düşeceği durumu düşünerek asla sadakatsizliğe yanaşmayacağını düşünmüşümdür.
Geç geldiğinde surat asmamışımdır. Her zaman şık ve bakımlı karşılayıp, saat kaç olursa olsun önüne bir sıcak yemek koymuşumdur. Günün nasıl geçtiğini sorup, söylediklerini gerçekten dinlemişimdir. Ailenle arana girmeye kalkışmamışımdır. Dostlarınla görüşmene, erkek gecelerine itiraz etmemişimdir. Kafa çekmeye gittiğin akşamlarda, saat başı arayıp ne zaman geleceğini sorarak arkadaşlarının yanında, seni zor duruma sokmamışımdır.
Bir sıkıntım olduğunda, konuşmak için doğru zamanı beklemişimdir. Maçın ortasında televizyonun önünden geçmemişimdir. Hata, seninle aynı takımı tutmasak da yanında oturup izlememe rağmen, ofsaytın ne olduğunu anlatmanı istememişimdir.
Yatak odasında tekdüzelikten kurtulmak için sürekli yeni fanteziler geliştirmişimdir. Her aradığında telefonu açmış, sevdiğim insanlarla seni tanıştırmış, evimi ve ekmeğimi bölüşmüş, kavga ettiğimizde uzun süre küs kalmamışımdır.
Ben de bu ilişkide birçok hata yapmışımdır. Bittiyse ikimizin de kusurları vardır. Ben üstüme düşeni alıyorum. Hatta, en büyük kısmını yükleniyorum. Ben bir erkeği, erkek olduğunu unutarak gereğinden fazla sevmişim, suç benim, affedersin!....

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 590
favori
like
share
nurcii Tarih: 25.12.2009 00:34
:21::18:kendınden bukadar cok verırken,karsıtarafın alma veya algılama kapasıtesını sorgulamak hıc aklına gelmedımı be güzelım.yapmamıssındır cunkı sen beklentısız sevebılen nadır bırısın.
crazy_boy Tarih: 25.12.2009 00:04
[COLOR="SlateGray"]bilmiyorum bu yazıya yazma hakkım varmı zeynep
bu yazı bana değil biliyorum ama cevap yazma ihtiyacı duydum..

Ben de bu ilişkide birçok hata yapmışımdır. Bittiyse ikimizin de kusurları vardır. Ben üstüme düşeni alıyorum.


İlişkide bir hatan yoktu ilişkimiz sırasında ben hata yaptım dolayısıyla üstüne bir şey düşmüyor onun için üstüme düşenleri yani bütün hataları ben alıyorum
AMA
hiç hata yapmadığın anlamına gelmesin bu..
İlişkimizde yapmadın ama ilişkimizden sonra ( duyduğum ve gördüğüm kadarıyla ) büyük bir hata yaptın..

bunu alabilirsin üstüne..

Paylaşım için teşekkürler
ziki Tarih: 24.12.2009 23:53
güZeL bir yaZı...payLaşıM içiN teşeKKürLer...
azelyaa Tarih: 24.12.2009 23:17
hıc sevemem su ayrıldık kelımeısnı
NİCE Tarih: 23.12.2009 00:45
Bittiyse ikimizin de kusurları vardır. Ben üstüme düşeni alıyorum.
Balerin Tarih: 03.12.2009 15:59
güzel yazmışsın...