Oyunumuzun konusu diğer seridekiler gibi aynıdır. Dünya barışını sağlamak ve bunu bozmak isteyen teröristleri ortadan kaldırmak. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet güzeldir. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine geçelim.

Delta Force Task Force Dagger oyununda Novalogic, Voxel Engine ismini bir grafik motoru kullanılmış. Bu sayade 500 metre ileride dağda pusuya yatmış bir teröristi görebilir, ona göre önlemlerinizi alabilirsiniz. Bu oyunumuda delta force 3'e yeni eklenen hiçbir teklonoloji bulunmamaktadır. Fakat oyunumuza biraz daha heyacan katabilmek için Pakistan sınırından geçmek isteyen teröristlere karşı havadan ve karadan harekat düzenleyebilirsiniz.

Oyunumuza 25 tane Afgan görevi, 10 tane farklı tipte özel harekat timi, 30 tane silah eklenmiş. Ayrıca Task Force Dagger serisinde oyunumuza 10 yeni harita daha eklemiş. Oyun genel hatlarıyla Delta Force 3 benzetilmiş.

Delta Force Task Force Dagger

Yukarıda da değindiğimiz gibi Delta Force Task Force Dagger oyununun grafikleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmış. Oyundaki en küçük ayrıntıyı bile görüp önlemlerinizi alabilirsiniz. Ses efektleri ise grafikler de olduğu gibi başarılıdır.

Sonuç olarak Delta Force serisinden hoşlanan ziyaretçilerimiz Delta Force Task Force Dagger oyununu deniyebilir. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde düzenlenmiştir.Pentium II 400
64 MB RAM
Hard Disk Space: 200 MB RAM
4 x CD-ROM
Sound Card: Any Windows Compatible
Video Card: Any Windows Compatible
Direct X: Version 7+

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 434
favori
like
share