2009-2010 kış modası - 2009-2010 modası - çizgili Marks & Spencer giyim - Marks & Spencer Sonbahar Kış KolleksiyonuMarks & Spencer erkeği bu sezon da şık ve iddialı Marks&Spencer, 2009 – 2010 Sonbahar -Kış Erkek Koleksiyonuyla göz doldurmaya devam ediyor.

Marks & Spencer, 2009- 2010 Sonbahar – Kış Erkek koleksiyonu, şık giyinmeyi seven erkeklere hitap eden, fonksiyonel ve modern koleksiyonlar ile karşımıza çıkıyor.Sonbahar-Kış 2009- 2010 Erkek Koleksiyonunun ana teması “İngiliz Tarzı”na dönüş.

Marks & Spencer Sonbahar-Kış Erkek Koleksiyonu’nda bulunan, daha genç ve dinamik bir koleksiyon olan Blue Harbour serisinde, geleneksel izler görülüyor. Geçen sezonda denizci tarzı daha çok öne çıkarken, bu sezon ağırlıklı olarak İngiliz kolej ve üniversite hayatının izleri görülüyor. Geleneksel İngiliz görüntüsü ve havası taşıyan koleksiyonda kırmızı, yeşil, kobalt mavisi ve açık mavi, ayrıca turuncu, mor ve bordo hakim. Büyük grafik desenler, çizgili kombinasyonların kullanıldığı seride örgü kazak ve hırkalar da öne çıkıyor.


Modern ve trendi takip eden bir şıklık sunan Autograph Koleksiyonu da geçtiğimiz sezona göre daha modern, daha göz alıcı ve dikkat çekici. Renklerin daha da zenginleştirildiği daha minimal çizgilerin kullanıldığı koleksiyonda taba, çimen yeşili ve eflatun öne çıkan renkler.

Marks & Spencer yeni sezonunda, daha çok haftasonu giyimine uygun tasarlanan North Coast Koleksiyonu‘nda, örme kazaklar, jeanler ve tshirtler ön planda Yanık turuncu, kırmızı ve indigo mavisi koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor.Her sezon olduğu gibi bu sezon da bir çok fonksiyonel ürünün kullanıldığı Marks & Spencer 2009 Sonbahar-Kış erkek koleksiyonunda; su geçirmez kotlar, ütü gerektirmeyen gömlekler, makinede yıkanabilir takım elbiseler ve daha bir çok teknolojik özellikli ürün dikkatleri çekiyor.

İtalyan şıklığı tarzı ile lüxü öne çıkaran Takım Elbise Koleksiyonu’nda ise kumaşlar çok kaliteli, renkler daha zengin ve sıcak; çikolata kahvesi, camel ve mavi tonlarının vurgulandığı koleksiyonda kumaşlar ve dokumalar bir araya geldiğinde son derece şık bir gardrop oluşturuyor. Trikoların da ön plana çıktığı koleksiyon son derece ahenkli bir görüntüye sahip. Düz renklerde özellikle, lila ve maviler öne çıkıyor.

Şıklığından ödün vermeyen erkekler, Marks & Spencer ile bu sezon da iddialı bir duruş sergileyecek.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 654
favori
like
share