askere mektup - sevgilden asker mektup - asker sevgili - asker - asker mektupları
Öylesine Bendesin ki, Ölmüyorsun. Ölsen, ben de öleceğim sanki. Çıkarsan içimden bütün kanımda seninle akıp gidecek.Öylesin...Kan gibisin..."

Hayatımın Vazgeçilmezine,

Gözlerine bakmaya doyamadan tam on gün su gibi aktı gitti.
Ve bu sabah kalbimi,sevgimi,canımı ve Seni Ankara'ya uğurladım. Bugün aklıma seninle İlk tanıştıgımız gün geldi. Hayatımın ilk dönüm noktası ve ölsem bile unutamayacağım anlardan bir tanesi.
Senden önce hiç bitmeyecek sandığım yolda çaresizce yürüyordum.Koyu gri bir havanın hakim olduğu o yolda ne bir yıldız gördüm, ne de bir tek yağmur damlası düştü yere. Ne sıcak vardı, ne soğuk. Kara, kirli bir toprağın üzerinde atıyordum adımlarımı. Binlerce kilometreymiş gibi uzanıp gidiyordu yol önümde ve yeşile dair hiç birşey görünmüyordu.
İçimde çoğalttığım sesimi, bir mutlu yüze sakladığım gülüşlerimi dışarıya vurabilmek için çırpınıyordum. Ama hiç kimsenin yüzü o cesareti vermiyordu bana.
Sonra hiç varılmıycakmış kadar uzakta bir kusun havalndığını gördüm. Bir umut yakalamıştım sonunda. Hızlandırdım adımlarımı. Sıyrıldım kalabalıktan. Koşmaya başladım. Kuşa yaklaştıkça gri havanın dağıldığını, güneşin sarı ışıklarını, çiçeğin her rengini gördüm. En sonunda da Seni...
Orada küçük ama yemyeşil bir çayırın ortasında öylece tek başına oturuyordun. Senin biraz ötende hava kurşun gibi griyken, Senin basındaki gök masmaviydi. Ve Sen o maviliğe dikip gözlerini çok uzaktan gelecek birini bekler gibiydin.
Ben gördüklerimin şaşkınlığıyla karşında kıpırdamadan duruyordum. Ve Sen gözlerindeki Karadeniz'de kaybolmama izin verirken o güzel sesinle bana "Hoşgeldin" dedin...
Ve o ses yeniden hayata döndürdü beni Sevdiğim. İstemdışı bir gülümseme yayıldı yüzüme. Yüreğimin atışının hızlandığını, tenimin ısındığını hissettim.
Az önce terk ettiğim karanlık yoldan geçip giderken biz el eleydik artık. Bir sevdanın iki ortağıydık.
Korkmuyorum artık yeni gelecek günden. Umutsuz değilim artık Aşkım. Senden önce yaşadığım tüm kötü günleri değiştirdim Senin verdiklerinle..
O büyük karanlığı, kurşun gibi gri havayı Senin estirdiğin rüzgar alıp götürdü. Bildiğim her şeyi yeniden tanımladım Senin gelişinle. Yeniden ad verdim her güzelliğe. Çirkin olan ,kötü olan ne varsa Seninle birlikte kaybolup gitti. Beni de hayatımı da bir anda bağladın kendine. En ulaşılmaz noktalara, en cıkılmaz doruklara vardırdın benliğimi. Terk edilmiş bir limanda kendi halinde bekleyen köhne gemilerime en gizli denizleri açtın Ben o maviliğin yolcusuyum şimdi, en sıkılmaz yolcusu...
Adın bir dönülmezliğin simgesi artık. Sen sözcükleri ölümsüz kılansın, Sen umudun, Sen aşkın,Sen özlemin,Sen hayatın adısın. Ve Senin adını anmak bile tarif edilmez bir sevinç yayıyor içime.
Şimdi yaşamayı seviyorum işte. Çünkü içinde sen varsın...
Ve içimde çoğalttığın sesimle haykırıyorum, herkes duysun diye... Hiç kimse sevdama Senin kadar yakışmadı ve sevdam hiç kimseyi Senin kadar yaşatmadı...

SENİ SEVİYORUM SEVDİĞİM...CANIM SEVGILIM

Sensiz Gecen Günlerim Zehir Olsun.
Gecmeyen Günlerim,
Sonsuza Dek Senin Olsun.
Bitermi Bu Askerlik Canim Sevgilim...

Safak Deki 387
Kederi , Derdi, Coktur Sebebi
Sonu Bulunmayan Bir Yoldayım.
Bitermi Bu Askerlik Canım Sevgilim...

Gurbette Eli Kolu Baglı Gezen,
Sevdigi İçin Göz Yasi Döken,
Birini Görürsen Rüyanda,
Bilki O Benimdir Canım Sevgilim...

alıntıdır

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 41353
favori
like
share
bkorel Tarih: 19.06.2012 16:26
süperdi. eline emeyne saglik
faciye Tarih: 11.06.2012 19:50
yaaaaaa cooooooooook guuuuuuuuuuuzeeeeeeeeeeellllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:19:
aşkım türe Tarih: 17.05.2012 14:21
hem duygusal hemde çok güzel yazılmış çok beğendim
AYIŞIĞI Tarih: 31.03.2010 14:16
Benim oğlumda asker ,
gelinime maille yollucam bu yazıyı çaktırmadan:72:
SÜMEYYE HANIM Tarih: 31.03.2010 14:14
ŞEHİT NURLANMIŞ GAZİ ONURLANMIŞ ASKERDİR
SÜMEYYE HANIM Tarih: 31.03.2010 14:13
:
AYIŞIĞI Tarih: 31.03.2010 14:01
bencede çok güzel bir yazı askerler için ,sağol
hasret rüzgarı Tarih: 30.03.2010 00:00
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr