Yayıncı:Alaplaya
Yapımcı:Pentavision
Tür:MMOFPS
Ücret: Ücretsiz
Sunucu:US
Durum:Final
CB Tarihi: Bilinmiyor
OB Tarihi:04/16/2009
Çıkış: 08/13/2008Devasa online oyun deyince hemen hepimizin aklına gelen ilk tür şüphesiz ki RPG. Fakat internet üzerinde diğer oyuncularla mücadele etmenin tek yolunun RPG olduğunu kim söylemiş? İşte sıra dışı bir oyun; S4 League.

[URL="http://www.aliveingames.com/downlaod.html" rel="nofollow" target="_blank">


Devasa online oyun deyince hemen hepimizin aklına gelen ilk tür şüphesiz ki RPG. Fakat internet üzerinde diğer oyuncularla mücadele etmenin tek yolunun RPG olduğunu kim söylemiş? İşte sıra dışı bir oyun; S4 League.

Aslında oyun herhangi bir RPG gibi başlıyor. İlk olarak yapmanız şey gereken karakterinizi yaratmak. Fakat ondan sonra işler değişmeye başlıyor. Çünkü S4 League bir RPG değil, shooter ve spor oyunlarının bir karışımı. Üstelik bu karışımın en iyi örneklerinden biri.Füturistik bir dünyada geçen oyunda en fazla 6 kişiye sahip gruplar kuruluyor. Ardından diğer oyuncuların yönettikleri takımlarla mücadeleniz başlıyor. Bu mücadele sırasında ise çok ilginç ve değişik özellikler, silahlar ve hareketler arasından seçim yapabiliyorsunuz. Deathmatch olarak adlandırılan bu oyun tarzında örneğin görünmez olup rakibinize arkadan kendinizi belli etmeden yaklaşmak mümkün.Diğer bir oyun tarzı Touchdown adını taşıyor. Amerikan futbolunu andıran bu tarz S4 League'in en heyecanlı bölümlerinden biri. Bir an bile durmadan soluksuz bir maceraya atılığınız Touchdown'da hem bireysel beceriler, hem de taktik anlayışınız rakibinizle aranızdaki farkı yaratan temel unsurlar.


S4 League kesinlikle spor oyunları ile 3 boyutlu shooter oyunlarının en başarılı birleşmesi. Hızlı oyunlar hem büyük bir heyecan, hem de aynı oranda eğlence sunuyor. Kolay kontroller sayesinde yeni oyuncular bile kısa süre içerisinde kendilerini ustalarla başa baş mücadele ederken bulabiliyorlar. Renkli grafikleri sayesinde yetişkin oyuncuların yanı sıra gençlerin de ilgisini çeken S4 League bizim gördüğümüz en iyi spor-aksiyon karışımı oyun.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1597
favori
like
share