Yayıncı:Aeria Games
Yapımcı:Sonov Enter..
Tür:Fantasy
Ödeme:Bedava
Sunucu:TR
Durum:Final
CB Tarihi: Bilinmiyor OB Tarihi:Ağustos 2009 Çıkış: Ağustos 2009
Shaiya 2006 yapımı fantastik bir mmorpg oyunudu.Ana tema olarak Dark ve Light tarafları arasında geçen savaşı konu alır.

[URL="http://www.aliveingames.com/download/category/120-shaiya.html" rel="nofollow" target="_blank">

Shaiya'da oyuna başlarken klasik sınıflar arasından seçiminizi yapıp, sonra dahil olacağınız organizasyonu seçmeniz gerekiyor. Tarflardan biri olan Alliance of Light, kendilerini iyiliğin ve zayıfların koruyucusu olan gören bir grup. Karşılarında ise güç ve prestij için savaşan Confederation of Wrath


bulunuyor. Bu iki grup, Shaiya dünyasında iyi ve kötünün bitmek bilmez savaşının iki karşıt noktası.
PvP yani oyuncuya karşı oyuncu savaşlarının en yüksek seviyede gerçekleştiği oyunlardan biri olan Shaiya sizlere her zaman meydan okuyabileceğiniz yüzlerce rakip sunuyor. Eğer diğer oyuncuların kontrol ettiği bir grup ile mücadele etmeyi tercih etmezseniz, her zaman bilgisayarın yönettiği yaratıklarla savaşıp, onların hazinelerini kendi ganimetlerinize ekleyebilirsiniz.


Shaiya, PvP için çok gelişmiş özellikler sunuyor olsa da, tek başınıza veya ufak gruplar halinde görevler alarak, bunları yerine getirmeye çalışmanız da mümkün. Pek çok farklı görev seçeneği arasından gözünüze kestirdiğinizi seçtikten sonra başarılı olursanız karakterinizi bir üst seviyeye çıkamak için kullanacağınız tecrübe puanları kazanabilirsiniz.
Genellikle daha yüksek bir yaş grubundan olan oyunculara hitap eden Shaiya, RPG ve devasa online oyun türünün karanlık tarafının da başarılı bir temsilcisi. İyi ve kötü arasındaki başarılı denge ve PvP oyun modu çok sayıda oyuncu için son derece cazip bir oyun tecrübesi sunuyor.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 814
favori
like
share