Yayıncı:YNK Inter...
Yapımcı:YNK Inter...
Tür:Fantasy
Ücret: Ücretsiz
Sunucu:US
Durum:Final
CB Tarihi:Bilinmiyor
OB Tarihi:04/16/2009
Çıkış:06/15/2008Rohan Online yeni sayılabilecek bir oyun ki ilk kapalı beta testleri mart 2008′de yapılmıştı. Şu anki sürümü Blood Feud ismini taşıyor. Blood Feud kan davası anlamına geliyor...

[URL="http://www.aliveingames.com/download/category/186-rohan-blood-feud.html" rel="nofollow" target="_blank">


Rohan Online yeni sayılabilecek bir oyun ki ilk kapalı beta testleri mart 2008′de yapılmıştı. Şu anki sürümü Blood Feud ismini taşıyor. Blood Feud kan davası anlamına geliyor.
Oyundaki karakterimizle Rohan’ın sanal dünyasını keşfederken canavar öldürüyoruz, NPC’lerle etkileşime girip verilen görevleri tamamlıyoruz ve yeteri kadar deneyim kazandıktan sonra PvP yapabiliyoruz.
Oyunda seçebileceğiniz 7 karakter sınıfı var. Şimdi bu sınıfların özelliklerine göz atalım.
Human (Knight): İnanılmaz savunma yetenekleri sebebiyle eğer uygun skil ve kalkanları da kullanırsanız neredeyse ölümsüz olabileceğiniz bir karakter yaratabilirsiniz. Kendinizi tank gibi hissedebileceğiniz bir sınıf.
Elf (Healer): Elfler Rohan dünyasının asli ırkıdır. Party esnasında en olmazsa olmaz sınıflardan biridir. Çünkü bir elf sadece kendine değil, party üyelerine de Hp ve defans buffu veren yeteneklere sahiptir. Ayrıca düşmanın kötü büyülerinden takım arkadaşlarını koruyabilir. Kullandığı debuff skilleriyle düşmanı etkisiz hale getirebilir. Kendini kısa mesafeye ışınlama yeteneğine de sahiptir.
Darkelf (Mage): Gizemli ve kendini savunma konusunda ihtiyatlı olan darkelfler güçlü büyüleriyle çok etkili ve seri ataklar yapabilirler. Savunma yönleri fazla gelişmemiştir. Hele fiziksel ataklara karşı koymaları çok zordur. Çok ilginç ve çeşitli yeteneklere sahiptirler fakat bunları kullanmak için beceri ve hızlı parmaklara sahip olmanız gerekiyor.
Halfelf (Archer): Yarı insan yarı elf olan bu sınıf ok (bow) ve tatar yayı (crossbow) kullanmada ustadırlar. Düşmanı bir sniper gibi uzaktan avlamak isteyenlerin sınıfıdır.
Dhan (Assassin): Rohan dünyasının yalnız kovboylarıdır. Tek başına dolaşan bu katiller tam bir suikastçidir. Suikast skili sayesinde başarılı olduğu her suikastte item ve exp kazanırlar. İlginç özelliklere sahip bir sınıftır.
Dehan (Dragon Fighter): Genelde yakın dövüş yapan bu sınıf çok seri hareket edebilir. Ejderha moduna geçtiğinde kritik vuruş oranını artırarak düşmana seri darbeler indirmeye başlar. Düşmanı uyutabilen veya hareketlerini kısıtlayan skillere sahiptir. Kullandığı silah speara benzeyen zhendir fakat kızdırırsanız bunu ikiye bölüp iki kılıç gibi kullanabilir.
Giants (Warrior): Alışılmadık, şaşırtıcı, çevik çift kılıç ustalarıdır. Bu sınıf oyunun Türkiye’de oynanabilen versiyonunda henüz bulunmuyor fakat her an gelebilir.
Halfling: Bu sınıfla ilgili bilgi henüz yok. İlerleyen zamanlarda çıkacağı açıklandı.

[COLOR=#ff3366]Rohan Online’da Evcil Hayvan Kullanımı
Rohan Online’da kedi, tavşan, ayı, şahin, ejderha, maymun, jaguar, ördek gibi çeşitli hayvanlardan faydalanabilirsiniz. Bu hayvanların herbiri farklı yeteneklerinizi bir miktar çoğaltmada işe yarıyor. Mesela jaguar beslerseniz kritik atak oranınız artıyor. Kedi, hızınızı %10-30 oranında artırıyor, ayı HP’nizi %10-30 oranında artırırken şahin saldırı hızınızı artırıyor. Birden fazla hayvan besleyebilirsiniz fakat aynı anda birden fazla hayvanı açamazsınız. Bu hayvanları canlı tutmak için beslemek zorundasınız bu da sizin için külfetli olabilir bu yüzden belli bir seviyeden sonra kullanmanız daha iyi olacaktır çünkü her mmorpg oyunda olduğu gibi Rohan’da da belli bir levele ulaşana kadar para sıkıntısı çekebilirsiniz. Bu arada Rohan Online’da kullanılan sanal para biriminin RP olduğunu ve Rohan Points anlamına geldiğini belirtelim.
Bunun dışında item mall’dan gerçek para ile alabileceğiniz hayvanlar da var.Kredi kartınızla item mall’dan özel giysiler, binek hayvanları ve evcil hayvanlar (pet) alabileceğiniz gibi RP yani oyun parası da alabilirsiniz.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 461
favori
like
share