İçerik İçin Adsense Özellikleri NelerdirGoogle AdSense, her aşamadaki web sitesi yayıncılarının site içeriğiyle alakalı ve göze batmayan Google reklamlarını web sitelerinde göstererek para kazanmalarını sağlamanın hızlı ve kolay bir yoludur. Reklamlar kullanıcılarınızın sitenizde aradığı öğelerle alakalı olduğundan, hem içerik sayfalarınızı zenginleştirir hem de web sitenizden para kazanmanızı sağlar.
Program ücretsizdir ve tıklama başına ödeme ile gösterim başına ödemeyi birleştirir; bir başka deyişle, sitenizdeki reklam gösterimlerinin yanı sıra geçerli tıklamalar için de size ödeme yapılır. Bu programı deneyin. uygunsanız, [URL="https://www.google.com/adsense/ng-app-single-1?sourceid=asos&subid=ww-ww-et-HC_entry&medium=link" rel="nofollow" target="_blank">çevrimiçi başvurumuzu tamamlamanız yeterlidir.
Başvurunuzu gözden geçirecek ve sizinle 2-3 gün içinde e-posta yoluyla irtibat kuracağız. Programa kabul edilirseniz, yeni hesabınızda oturum açıp web sayfalarınıza ekleyeceğiniz HTML kodunu alabilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 452
favori
like
share