Yaratıcı Google iş çözümleri, sitenizin gerçek gelir potansiyelini ortaya çıkarmanızı sağlar. Aşağıda programımızın bazı yararlarını görebilirsiniz:


Kullanıcılarınızın ilgisini çekebilecek reklamlar yayınlayın.
Google AdSense, sayfalarınızın ve Arama için AdSense sorgularının içeriğini hedefleyen okunması kolay, metin ve resim tabanlı reklamlar sunar.
Google arama teknolojisinden yararlanın.
Google'ın tescilli arama ve sayfa sıralama teknolojileri, AdSense'in temelini oluşturur. Web sayfalarının bağlamını ve içeriğini tespit edip uygun Google reklamlarını sayfalarınızla eşleştiririz.
Hedef kitlenizi hedefleyen reklamlar yayınlayın
Google, size anahtar kelime hedefli reklamlara ek olarak yerleşim hedefli reklamlar, yani özel olarak sayfalarınız için seçilmiş gösterim başına ödeme reklamları sunar.
İstemediğiniz reklamlara filtre uygulayın.
Google, sizin için uygun güçlü bir filtre kümesi oluşturmak için bir içerik ekibini, filtre teknolojisini ve girişinizi seferber eder.
Hemen ve kolayca işe koyulun.
AdSense'i kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz ve bunun için hiçbir mühendislik kaynağına gereksinim duymazsınız. Web sayfalarınıza eklemeniz için size birkaç satır HTML veririz. Yalnızca birkaç dakika içine sayfalarınızda Google reklamları yayınlamaya ve daha fazla reklam geliri elde etmeye başlarsınız.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 389
favori
like
share