Telefon numaramı doğrulamam gerekiyor mu?

AdSense yayıncılarının hesaplarını koruma ve hesaba özgü destek sağlama çalışmalarımız doğrultusunda, yayıncılardan geçerli birer telefon numarası istiyoruz. Bilgilerinizin doğru ve güncel olduğundan emin olmak için telefon numarası doğrulama işlevini kullanıyoruz.

Telefon doğrulaması işlevi nasıl çalışır?

Numaranızı doğrulamaya hazır olduğunuzda Hesabım sekmenize gidin ve Gerekli Eylem bölümündeki 'Lütfen telefon numaranızı doğrulayın' bağlantısını tıklayın. Bu bağlantı, sizi bir düğmeyi tıklayarak arama başlatabileceğiniz bir sayfaya götürür. Sistemimiz listelenen numaradan sizi otomatik olarak arar ve telefonu açtığınızda sayfadaki kutuya girmeniz için size 5 haneli bir kod verilir.

Lütfen, dahili telefonların telefon doğrulama sistemimizle çalışmadığını unutmayın.

Doğrulama kodunu girmek için ne kadar sürem var?

Doğrulama kodunuzu, kazancınızın doğrulama eşiğine ulaştığı tarihten itibaren 6 ay içinde girebilirsiniz. 4 ay içinde doğrulama kodunuzu girmediyseniz, sitenizdeki ödemeli reklamları ödemeli olmayan Genel Hizmet İlanlarıyla değiştiririz. 6 ayın sonunda doğrulama kodunuzu hala girmediyseniz, hesabınız devre dışı bırakılır ve ödenmemiş toplam kazancınız ilgili reklamverenlere iade edilir.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 616
favori
like
share
crazyossie Tarih: 03.11.2009 19:49
paylaşım için teşekkürler
FreddyKrueger Tarih: 03.11.2009 19:44
[COLOR="#c0ccf4"]@ Karakız

KaRaKıZ Tarih: 03.11.2009 14:02
hmm sğol