Teksaslı Bursasporlular Derneği'nden yapılan açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediye maç öncesi tüm Bursasporlular yarın saat:15:30'da Özlüce'ye davet edildiler.

Türkcell Süperlig'te ardarda alınan başarılı sonuçlar ile Bursasporumuz 19 puanla ligte 3.sırada yer almaktayız. Alınan sonuçlar ile yüzlerimizi güldüren futbolcu ve teknik kadromuza teşekkür etmek ve 10.haftada karşılaşacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı öncesi tüm spor kamuoyuna birlikteliğimizi sergilemek amacı ile 21 Ekim 2009 Çarşamba saat:15:30'da bütün Bursasporluları Özlüce'de buluşmaya davet ediyoruz.

Teksaslı Bursasporlular Derneği

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 306
favori
like
share
selcukbrs Tarih: 20.10.2009 15:32
Istanbul basını yıllarca taraftarımızı ve kentimizi yıpratma politikasını şimdide başkınımız üzerinde uyguluyor. bu konuda şartlar ne olursa olsun başkanımızın arkasındayız. Başkanın icraatları eleştirilebilir ama sadece bizim taraftarımızca.

tarftarı kötüle yetmedi bursayı kötüle, yetmedi yıldızları ekranlarda transfer et al sat, o da yetmedi başkanı kötüle. . . Artık istanbul basını üstümüzden çekil. . . Bursaspor geliyor. . Köşe yazarın az para alacak trajın düşecek. . . Asıl futbola siyaseti bulaştıran sizsiniz. .

taşlar yerinden oynayacak. . .
ibb maçında yerimizdeyiz herzamanki gibi