Taksim Square otel - Taksim Square otel istanbul - istanbul otelleri
Oda&Detaylar: Taksim Square Otel Özellikleri; Toplam 87 oda olup, odaların 31 tanesi boğaz manzaralı, 56 taneside Taksim meydanı manzaralıdır. Taksim Square Oda Özellikleri; Banyo, wc, kuvet, fön makinesi, bebek yatağı, klima, mini bar, uluslararası görüşmelere açık telefon faks ve modem bağlantısı, Tv.(kablolu yayınlı), merkezi yangın söndurme, elektronik sistem kartlı anahtar odalarda bulunmaktadır.

Servis&Hizmetler: 24 saat oda servisi, kuru temizleme, kapalı otopark, otel genel alanlarında klima, özel emanet kasası, uyandırma servisi hizmetlerini Taksim Square Otel'de bulabilirsiniz.

Yeme&İçme: Taksim Square'de; boğaz manzarası eşliğinde, Taksim Square Otel restoran aşçılarının hazırladığı Türk, Dünya mutfaklarından seçme sunumlarla hizmetinizde olup, sqare bar ve cafe de ayrıca hizmetinizdedir.

Toplantı&Konferans: Taksim Square Otel'de donanımları mevcut farklı büyüklüklerde 3 toplantı salonu ile hizmetinizdedir.

Konum: İstanbul Otel Taksim Square konum olarak;

Sıraselviler Cad. No:15 - Taksim - İstanbul

Website : [url]www.taksimsquarehotel.com.tr[/url]

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 557
favori
like
share
casper Tarih: 27.10.2009 13:06
taksim square da 7 yıl kadar önce iş için kursa gittiğimde 3 hafta kalmıştım.gerek yeri gerekse otelm olarak çok memnun kalmıştık.taksimde heryere yakın çok merkezi bir otel.özellikle kahvaltı salonundaki manzarayı izlemek muhteşemdi.