Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok.SEVGİ yüklemek için ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: İlk olarak KALBİM dosyasını açmanız lazım. Açtınız mı?

Müşteri: Evet açıldı. Ancak şu anda GEÇMİŞ_ACILAR.EXE
DÜŞÜK_GÜVEN.EXE HASET.EXE
ve GÜCENME.EXE isimli programlar
da çalışıyor. Onlar çalışırken SEVGİ yükleyebilir miyim?


Yetkili: Problem değil. Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak GEÇMİŞ_ACILAR.EXE' yi silecektir. Gerçi bir süre geçici hafızada kalabilir ama artık diğer programları etkilemez. SEVGİ er veya geç DÜŞÜK_GÜVEN.EXE' yi silerek YÜKSEK_GÜVEN.EXE isimli bir modül yükleyecektir.Ancak siz HASET.EXE ve GÜCENME.EXE' yi mutlaka kendiniz kapatmalısınız. Bu programlar SEVGİ' nin yüklenmesine engel olurlar. Onları kapatabilir misiniz lütfen?

Müşteri: Tamam kapattım SEVGİ otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?
Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece temel program.Üst sürümlerinin yüklenmesi için başka kalplerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

Müşteri: Haydaa... Daha şimdiden hata mesajı verdi.

Yetkili: Mesaj ne diyor?

Müşteri: Hata-999! Program iç sistemde çalışmıyor! Bu ne demek?

Yetkili: Endişelenmeyin bu çok rastlanan bir sorun çözümü de var.Hata mesajı SEVGİprogramının başka kalplerde çalışmaya hazır olduğunu ancak sizinkalbinizde çalışmadığını söylüyor. Biraz karmaşık bir programcılık dilioldu galiba...Sade bir dille şöyle diyor: 'Programın başkalarını sevebilmesi için önce sizin kendi sisteminizi sevmeniz gerektiğini' söylüyor.Müşteri: Peki ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: 'Kendimi Kabullenme' isimli dosyanın içinde bulacağınız KENDİNİ_AFFETME.DOC KENDİNE_GÜVENME.TXT DEĞER_BİLME.TXT ve İYİLİK.DOC isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini KALBİM dosyasına kopyalayın.

Müşteri: Tamam. Başka bir şey var mı?

Yetkili: Şimdi çalışacaktır gerçi ama biz ilerisi için de tedbir alalım... SÜREKLİ_KENDİNİ_ELEŞTİR_HAYATI _ZEHİR_ET.EXE diye çok uzun isimli bir dosya vardır. Onu bütün sistemde tarayın ve gördüğünüz her dosyadan silin sonra çöp kutunuzdan da atarak tamamen kaybolduğundan emin olun!

Müşteri: Yaptım. Hey harika... Neler oluyor?.. KALP temiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.MPG monitöre geldi. SICAKLIK.COM BARIŞ.EXE ve MEMNUNİYET.COM hepsi KALP' e yerleşiyor.

Yetkili: Güzel demek ki SEVGİyüklendi ve çalışıyor. Şu andan itibaren her şeyle başa çıkabilmenizgerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan önce son bir noktaya dikkatçekmek istiyorum.

Müşteri: Nedir?

Yetkili: SEVGİprogramı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkeseverin. Karşılığında onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonunda sizetertemiz modüller olarak dönecektir... Mutluluklar...

Müşteri: Teşekkürler. Size de mutluluklar...PAYLAŞMAK GÜZELDİR.
GÜZELLİKLERİ...MUTLULUKLARI.
HELE Kİ SEVGİYİ...
İLLA Kİ SEVGİYİ...

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 492
favori
like
share